Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló anyaként nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként nagyon kívánom a szexet, most tartsak szeretőt?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem szimpatikus nekem ez a 'dugunk és pá, majd egy hét múlva újra összefekszünk' dolog, viszont hosszú hónapok óta nem voltam férfival és már borzasztóan hiányzik egy szenvedélyes szeretkezés... gondolkodom, de még nem döntöttem mi legyen. Szívesen venném az ötleteteket, élménybeszámolóitokat a témában! Köszi! 34N

2019. júl. 14. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De akkor most milyen pasit keresel? Vagy nem keresel? Először hozd meg a döntést hogy "bűnös/ nem bűnös" aztán keresgélj, engem nem választanál mert idősebb vagyok mint te..
2019. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát! Nem sok más lehetőséged van! Vagy egy hús-vér fütyi, vagy egy vibrátor.
2019. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
ha gondolod én benne lennék veled. 29/F
2019. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék igazán, aki szinte a "barátom" is, akiben megbízhatok. Na de olyat nem lehet csak úgy hopp leakasztani valahonnan, a bizalom érzékeny téma... :/
2019. júl. 14. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, voltam hasonló helyzetben. Tudtam, hogy nem nekem való, amiről írsz, de én is ki voltam már éhezve. Addig nem tudtam lehiggadni, amíg le nem feküdtem valakivel. Aztán mikor átéled, hogy minden ölelés csak a szeretet illúzióját adja és hideg a másik szeme és csókja közben, akkor rájössz, hogy mennyivel kényelmesebb egy banánnal. Nekem csak szerelemből jó a szex, a gyakorlat ezt igazolta is. És segített lehiggadni. Inkább nem szexelek. Egy év alatt csak egyszer feküdtem le valakivel és tovább is bírni fogom.
2019. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Barátság extrákkal. Vagy keress olyan partnert, akivel jól kijössz, vonzódsz hozzá, de csak szex van. Ha így korrekt módon megegyeztek, és csak egy férfival csinálod, nem gáz. Mindenkinek vannak igényei, attól, hogy anyuka vagy, neked is jár az élvezet!

25/L

2019. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezen jót mosolyogtam.. nem azért, mert bármi gond lenne ezzel, vagy elítélnélek értem. Hanem mert pont tegnap beszélgettem egy barátommal és mondtam neki, hogy valamiért nem érzem ezeket a szexkapcsolatokat, egyszerűen túl "nyersek". Ugyanakkor meg azt érzem, hogy kötöttséget sem szeretnék, mert egyrészt nem akarok olyat ígérni amit képtelen vagyok tartani, másrészt meg, most egy kapcsolat csak púp volna a hátam közepére..

Erre mondta ő, hogy hát akkor mégiscsak szexkapcsolat.. Mondom neki, hát próbáltam, de nem jön be. Nem izgi az üres dugás sem, meg valahogy hülyén hangzik, de egy barátot szeretnék inkább, mert férfiként is hiányzik a bizalom a szexből, érezni, hogy bíznak bennem.. az egy remek érzés.

Erre azt mondta, hogy hülye vagyok és szerinte ilyen nem létezik.


Szóval kérdező, ha én hülye vagyok akkor a barátom szerint.. nos hát.. neked sincs ki a négy kereked.

Lényeg a lényeg, megértelek, nem egyszerű a helyzet:)

2019. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Írhatunk bármit. Kipróbálod megtudod neked működik e. :). F.
2019. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Sztem meg simán keress egy új párt magadnak, ha már az előző pasi nincs meg. 32/F
2019. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

De ha egyedülálló vagy akkor gondolom nincs párod/férjed. A rendes párkapcsolat miért nem opció?

Amúgy meg szeretője csak annak lehet akinek van párja/házastársa. Ha nincs az nem szerető, hanem szex kapcsolat vagy párkapcsolat.

2019. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!