Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló anyaként nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként nagyon kívánom a szexet, most tartsak szeretőt?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem szimpatikus nekem ez a 'dugunk és pá, majd egy hét múlva újra összefekszünk' dolog, viszont hosszú hónapok óta nem voltam férfival és már borzasztóan hiányzik egy szenvedélyes szeretkezés... gondolkodom, de még nem döntöttem mi legyen. Szívesen venném az ötleteteket, élménybeszámolóitokat a témában! Köszi! 34N

2019. júl. 14. 19:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellene a rendes párkapcsolatnak sem, sőt. De kiszálltam nemrég egy rossz kapcsolatból, sosem éltem még egyedül és most totál élvezem, hogy a magam ura vagyok. Viszont nem férek már a bugyimba, a magánakciókat meg unom. :)
2019. júl. 14. 20:46
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Szia, én 31 éves férfi vagyok, szeretnék már gyereket, de nekem tökéletes lenne ha már eleve lenne :)
2019. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha közel laksz én benne vagyok. :)

35F


Amúgy pedig igen. Mindenképp ajánlom. Fel fog tölteni lelkileg is és ismét nőnek fogod érezni magad. Ennyi boldogság neked is kijár!

2019. júl. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Hát kedves kérdező, nekem nagyon sok ilyen "anyukás" kapcsolatom volt, jaaa, 46 pasi vagyok.

És miután ismerem maga, tudom, hogy mindennemű kedvesség és finomság is volt az ilyen kapcsolataimban, a szeretkezésen kivül.

Jó érzés egyedül lenni, de tudva azt, hogy van valaki, aki, ha kell mellettem áll, de nem telepedünk egymásra.

Szóval jó lenne most is hasonlóba botlani, de mint mondtad a bizalom, az a nagy kérdés.

Én nem is értem mi a jó abban, ha valaki a másikból kiszedett "info"-kat akatja magának kihasználni. Az az eneriát amit erre fordit mással töltené el, előrébb jutna, ha már ez a gondja.

Na mindegy ez hosszú.

Elfogadsz egy ebédmeghivást-beszélgetve ?

2019. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!