Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan bejönnek akár a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan bejönnek akár a fiatal srácok (16_17) is az érett női korosztálynak? Vagy csak van aki kihasználja ezeket a fiatalokat?

Figyelt kérdés

Szerintem lényegében biztos van az anyakomplexusnak is ellentéte!

meg egy friss húst is jo lehet beavatni...

És hogy lehet az ilyen nőket felismerni kívülről hogy tényleg akar is valamit tőlem és nem csak szimplán szórakozik?



2019. júl. 15. 02:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Akár privi is jöhet!
2019. júl. 15. 02:49
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Mégis mit használnanak ki?

Inkább örülnek neki ha van aki megtanítja őket .

2019. júl. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem jönnek be a fiatal srácok. 35/n
2019. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Vannak éretlen nők a mi korosztályunkban is, akiknek minden mindegy.Nekem nem tetszik ez a korosztály, és már a huszonévesek sem.Nem tudnék velük mit kezdeni.


44/N

2019. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjátok már ezt a kihasználósdit, mint szóhasználatot.

Ez egy akkora hülyeség, amikor egy lány hangoztatja hogy kihasználta ez meg az a pasi, mert megdugta. Basszus a lány is ott volt nem, ő is belement a játékba neeeem ?

Az élet hétköznapi területein ott van és lehet kihasználósdi, de szexualitásban nem. Utálom amikor ezt mondják, óóóó csak kihasználta őt, mert megdugta.

2019. júl. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Vannak nők, akiknek bejön a fiatal korosztály. Nem sokan vannak, mert egy fiatal, tapasztalatlan pasi a feszes izmain kívül nem sok mindent tud nyújtani az ágyban.
2019. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár el tudnék viselni egy fiatalabb partnert, ennyire nem mennék le korban. Nem szeretnék tanító nénit játszani, na meg szeretném én is jól érezni magam, ahhoz viszont már szükséges egy bizonyos szintű szexuális kultúra, és tapasztalat.

28 alá semmiképpen nem mennék.

2019. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként igen, működhetnek ilyen kapcsolatok, hajaj.

Nekem az első együttélés 21 voltam én, a nő 31, olyan Greg-Bern féle szépség, válás után közvetlen délután 3-kor megismerkedtünk, este 10-kor felmentem hozzá és ott is ragadtam 5 évig :-). Ebben a tempóban. Szinte 0-24-ig szeretkeztünk. Ő is ráért, én is :-).


A következő durvábbra sikerült korkülönbségben.

28 voltam, a nő meg 49, de ezt csak 3 hónap után tudtam meg, mert addig nem érdekelt. De atomfinom széptestű atléta volt. Kinézett úgy 35-36-nak. Vele 7 évig éltem együtt, 1000%-os életélvezet-élvezkedés volt.


Most 53 vagyok, és 21é bnőm van, imádjuk egymást. Jaaa és mielőtt lekostolnátok, nem vagyok gazdag pasi, igy nem a pénzem miatt vagyunk együtt.

2019. júl. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hehe!

#taníts mester

2019. júl. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!