Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy kicsi a pénisze és nem tud kielégíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mondjam el neki. Látom rajta hogy nagyon igyekszik sokszor, de hiába. Nagyon szeretem egyébként és nem akarom elhagyni emiatt.

2019. júl. 15. 10:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem hosszú távon nem működik a dolog.Ne mond meg neki mi a problémád, ne feküdj le vele, ennyire egyszerű. Lelkileg nem tesz jót neki. Hasonló cipőben voltam, 3x egymás után olyan nőkkel voltam akik képtelenek voltak élvezni. Azt gondoltam hogy kicsi a cerkam, és nem 5 perces férfi vagyok. Kiderült hogy ilyen betegségük van, mert ez már betegségnek számít. Viszont gondolj bele, te mint nő, fordított esetben ha a pasikat nem tudod kielégíteni! Milyen érzés lenne neked, lelked el?
2019. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az esetben is a leghasznosabb az őszinteség.


Fejleszteni fogod a realitásérzékét ezzel

2019. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj bele, le élsz egy emberrel egy életet úgy, hogy csak kézzel szájjal tud kielégíteni? Mindig is a húsra fogsz vágyni, remalmaid lesznek. Mond el neki hogy mint ember mit érzel iránta, de a sex az egyáltalán nem jó. Ne legyél nyers vele.
2019. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tényleg az a baj, hogy kicsi neki olyan 12 centis és kevés. Sajnos nem élveztem el vele mióta együtt vagyunk, pedig előtte mással sikerült nem is akárhogyan.

Muszáj lesz megmondanom neki, mert azt hiszi minden rendben pedig nem.

2019. júl. 15. 12:03
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Fogadjunk kamu a kérdés?! Írj nekem egy privátot ha mersz, kíváncsi vagyok a felhasználó nevedre. Na?
2019. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%

#15


Pontosan erre gondoltam én is.

Tuti kamu a kérdés.

2019. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%
#16 Az hàt... Csak hergelni próbálja a népet.
2019. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem a hosszúság a lényeg, hanem a vastagság!
2019. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
13%

#15, #16, #17 Ha nem tetszik a dolog akkor tuti kamu a kérdés. 😂

Nem lehet inkább, hogy nektek is ekörül van és sérült a kis önbecsülésetek? 😂😂

2019. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
19%
Na, megjöttek a kisfarkúak széttrolkodni a kérdést...
2019. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!