Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisz növelés. Mi a véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz növelés. Mi a véleményetek az alábbi cikkben irtakról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 15. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem létezik műtét nélküli nagyobbitas ertsetek mar meg
2019. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez kamu, es reklám,semmit nem ér,,los angelesben viszont van egy orvos aki szilikon lapot ültet be es nagy vastag lesz töle,csakhat ugye az amerika es több tizezer dollár..
2019. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

A blikk egy szennylap. A pénisz pedig nem izom, szóval a testépítő analógia nevetséges. De legalább nem rejtették nagy véka alá, hogy mi is a cikk valójában, egy termékreklám.

Nem is értem, hogy hogy lehet ilyen cikket lehozni. A telejósdával együtt tüntetném el az ilyen szennylapokat a médiából, ha tehetném.

2019. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy nettó baromság. A cikk egy szimpla előre megrendelt reklámcikk - nem tűnik fel, hogy a cikk 90%-a ugyaanazon forgalmazó termékeiről szól? Szomorú, hogy a kamuoldalak mellet már a pletykalapok is odáig süllyedtek, hogy bannerek megjelentetése mellett már kimondott reklámcikkeket is leközölnek :(

A potencianövelők (szilenadofil, tadalafin stb.) tényleg hatásosak az erekció létrehozásában (másban nem), a pénisznövelők viszont SEMMIT sem érnek, csak a forgalmazók bankszámláját gazdagítod vele.

2019. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, csak promóció, jól látszik, az ilyen nem ér semmit. Na meg a pénisz erektilis szövetét izomnak nevezni... :D (Persze nem vagyok biológus, aki hozzáértő javítson ki nyugodtan)
2019. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ez szörnyű.

Nos melegvízzel átmelegíted mosdóban ahogy paskolod rá a vizet.Köldökhöz nyújtod,ottart elszámol30ig.

Vannak leírások erről.

De a legjobb ezután jön.Bekened testápolóval ami olyan jó vizes és nem zsíros érzetű.

Utána a fejés gyakorlat amit a végén akár mozdulatonként nyújthatsz.Nem is a nyújtó gyakorlat ha nem csak a fejés-jelq része gyakorlatnak az ami a legjobb.Felső fogással nem úgy mint a képeken alulról.A világon egyedül ez dolgozza legjobban meg a kamrákat és ha ebben az időben amikor ezt csinálod van nővel rendszeres kimerítő szex az jó mert az is serkenti.Néha egy kis péniszpumpa de ez sem olyan jó mint a fejés.Ha bármilyen kis fejlődés van az ezerszer több mint amit bármelyik reklám ígér.Nekem 35évesen passzentosan körbe 12cm volt és belazítva sem volt több 12és félnél.Közel az 50hez 13körbemérve úgy hogy hónapok óta nem pumpáztam.Ez az indiai fejés gyakorlat ami a legjobb.Néha szex közben nővel egy rád illő gumikarikát húzni a tövére ami kicsit passzentosabb mint a méreted.Ez ad egy nagy keménységet,ez is fejleszti.Aki ezt csinálta és átélte látványban is ahogy masszívabb lett a szerszáma és súlyosabb az tudja hogy ez nem átverés.Minimum egy jobb,határozottabb erekció az eredménye.Illetve amolyan péniszkontroll jellegű.

2019. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!