Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mik azok a dolgok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a dolgok amiktől elmegy a kedvetek a szextől? És miktől indultok be a legjobban?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat? :)

2019. júl. 16. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Lehet lepontozni, de nekem nem jön be az orál és az anál. Ízlések és pofonok
2019. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én férfiként írom, de hosszú kapcsolat egyik legnagyobb szex rombolója: stressz és veszekedés


Amikor egész nap arra vágysz, hogy hazamenj a feleségedhez mert kanos vagy, hazamész, bókolsz neki, simogatod, közeledsz hozzá, ő pedig a nappal felgyült stresszét rajtad vezeti le, mert valakibe bele akar rúgni, na az nagyon szex gyilkos tud lenni.


Baromi rossz, de más többször előfordult, hogy napok óta nem volt szex, már tényleg minden szépet megtettem, én voltam a mintaférj, de egy hülye indulatos, bántó mondat és teljesen elment a kedvem.

2019. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha meglátok egy pocakos férfit akkor rögtön undort kezdek érezni!
2019. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

2:

Szintén férfiként és tapasztalatból írom, hogy azt ugye tudod, hogy a zasszony célja ezzel nem a feszültséglevezetés, hanem a te libidódnak a legyilkolása?

2019. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

4: ha erre a szintre jutottunk már, akkor ez a házasság halálra van ítélve.

Én inkább feszültséget és kötekedést látok, mert sokszor valaki (család/barát/munka) felcseszi az agyát és alig várja, hogy haza menjek és kiadja a dühét. Normálisan ez nem is zavarna, adja ki és lépjen tovább, csak néha PONT akkor jön rá, amikor már haladnánk a hálószoba felé és akkor piszok rosszul tud esni

2019. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

5: nézd, ne legyen igazam, de nálunk ugyanez van. A feleségem, amikor még a barátnőm volt, akkor is biztos felcseszték az agyát napközben hülyeségekkel, mégis naponta 2x akarta a farkamat.

Ma meg már örülök, ha a heti 1-et sikerül kibűvészkednem nála.

2019. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha a partnerem minden nap szexelni akar. Ha egyszer rendesen csináljuk és kielégülök nekem utána egy bizonyos ideig nincs rá igényem, sőt, taszítani is tud a túlzott bújás...Nem a szex egy kapcsolat egyetlen mozgatórugója, összetartó eleme, de sokan úgy viselkednek.
2019. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi pucéron, zokniban.
2019. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7: te nem a feleségem vagy véletlenül? 😁😁
2019. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha a partnerem minden nap szexelni akar"

HA! Igen, azt az én barátnőmnél is éreztem már, kapcsolat elején, amikor minden nap digi-dugi, egy ideig jó, és én nehezen fogtam fel később, hogy nem muszáj minden nap szexelni. Látszott is páromon, hogy kezdi idegesíteni, de szerencsére egy idő után rátértünk inkább a minőségi szexre, ami engem is annyira kielégített, hogy utána 2 napig nem is gondoltam rá.

Ma is inkább ezt csináljuk. Inkább heti 1-2 áttombolt éjszaka ahol röpülnek az orgazmusok és a pulzus 200-on van, mint minden nap egy röpke menet a konyhában/fürdőben.

Érdekes mód ez a röpke menet ma már inkább akkor jön, ha áttomboltunk egy éjszakát és másnap még mindig érezzük azt az erotikus feszültséget és kívánást, akkor egy ilyen lezáró menettel megemlékezünk a tegnapira. (Mondjuk reggel, munka előtt, amikor kielégülve, de még mindig álló farokkal/nedves puncival ébredünk fel és van egy szabad 5 percünk)


Egyébként ami nálam kiábrándító, amikor a párom próbál kezdeményezni. Egész életében ő volt a SUB oldal, akinek udvaroltak és röhejes nézni a "csábítási technikáját" amikor megpróbál levenni a lábamról tök gyerekes módszerekkel, mintha 15 éves lenne. Ha pedig ki van éhezve, pont ugyanúgy viselkedik mint egy kanos kisfiú, kapkod, érzelmekkel dobál és nem tudod eldönteni, hogy megcsókold vagy képen töröld.

Szóval lányok, ha nem tudtok csábítani, mert nincs tapasztalat, akkor bőven elég ha odamentek a pasihoz, hozzá simultok és annyit mondtok, hogy "kívánlak", mint hogy piszkálódással próbáljátok felhívni magatokra a figyelmet

2019. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!