Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig zuhanyoztok mielôtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig zuhanyoztok mielôtt szexeltek?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha elôtte wc-n voltatok? Vagy beizzadt?

2019. júl. 16. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha lehet zuhanyozz! De minimum a nedves törlőkendő! ;)
2019. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem az én párom direkt büdösen szeret..
2019. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Én minden pisi után is megtörlöm intim kendővel a puncimat... eddig nem volt gond, bár a ph-nak nem tesz jót. A spontán szex a legjobb, ha épp megizzadtunk, akkor mi van? közben úgyis megizzadunk, engem a férfi szaga, izzadtsága nem zavar.
2019. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
#3 szerelmes vagyok a válaszodba :)
2019. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Beizzadt puncira, farokra gondolok
2019. júl. 16. 13:34
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem fürdünk mindig előtte , de olyankor nincs orál, ennyi. F
2019. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
# 5, lehet higiénia és napi több fürdés, de ha beizzadok sem vagyok büdös... a hónom is megizzad, de mivel használok dezodort, csak nedves, de nem kellemetlen szagú. Nekem nem gáz és ha kívánom a partneremet, akkor az izzadságát is szívesen nyalom le, számomra izgató.
2019. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok igénytelen, de én nem fürdök le minden szex előtt. Páromat se zavarja. Pl ha csak fekszünk egész nap, mert mondjuk hétvége van és filmet nézünk, aztán egymásnak esünk nem rohanok el lezuhanyozni, tőle se várom el.

Aki alapból ápolt, annak nem lesz egy nap után undorító a nemiszerve (vagy bármelyik másik része). Persze ha kemény fizikai munkát végez valaki, vagy sportol utána zuhanyzik, de nem feltétlen azért, mert akcióra készül, csak úgy alapból.

2019. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mióta együtt is lakunk, általában zuhanyzunk előtte.

Amíg külön éltünk, örültünk, ha sikerült összehozni, dehogy zavart, ha nem frissen fürödtünk. :)

2019. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7# még mindig nem a hónaljszagról van szó
2019. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!