Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Elsőnek is nem tudtam normális nevet adni a kérdésnek, másrészt jobban ki akarom fejteni :D Na szóval az a helyzet, hogy nem tudom hol keressek olyan lányt, aki benne lenne egy kis huncutságba úgy, hogy van barátnőm. (nem kellenek a de k*csög vagy, meg a miért nem hagyod el akkor stb szövegek) ez van, nem akarok szakítani.. Együtt vagyunk több mint 3éve (23vagyok)és hiányzik egy kis tűz. Neten nem nagyon működik :/ elvileg vannak ilyen oldalak, de nekem eddig nem jött össze. Esetleg vannak ilyen helyek ahová olyan lányok járnak akik pont hasonlót akarnak? Élőben meg nincs ráírva senkire, hogy persze én benne lennék.. Egy szingli megtudja, hogy van valakim 100bol100 szóba se állna velem szerintem.. Akinek van tapasztalata ilyen téren írjon :)
2019. júl. 16. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Köcsög
2019. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg vannak ilyen helyek ahová olyan lányok járnak akik pont hasonlót akarnak?"


A barátnődet kérdezted már?

2019. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy olyan hely nem igazán van ahova nagytömegben alkalmi kapcsolatot kereső lányok járnak. Ha mégis volna ilyen ami nyilvános és köztudott, akkor tuti "kolbászparty"-ra lehetne ott is számítani xD.


A problémádra tuti recept sem létezik, ha nincs barátnője az embernek néha akkor sem egyszerű a csajozás, de így, hogy csak szeretőnek kell ráadásul titokban, egyszerűbb ha fizetős szolgáltatás után nézel ;) nem olcsó, de azonnal van eredmény és bízhatsz a maximális diszkrécióban ;)

2019. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
de köcsög vagy.
2019. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
KCSG
2019. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mekkora köcsög vagy bszki...
2019. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy köcsög. Adlak. 38 N
2019. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D örülök, hogy sokaknak örömet szereztem.. Le tudtátok írni, hogy köcsög.. Mostmár élvezkedhettek, jól beoltottatok esziken jár a pacsi! 🤣🤣🤣
2019. júl. 17. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!