Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám rávenni a felesége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a feleségem, hogy a heti 1 szex helyett minden nap szexeljen velem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk hajnalán ez nem volt gond, naponta 2x szexeltunk általában.

Most viszont 8 év házasság után a heti 1-re tudom nagy nehezen rávenni.

Ő 32, én 37 éves vagyok.


2019. júl. 16. 17:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem szed fogamzásgátlót? Az szokott ilyet okozni.
2019. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem szed semmilyen gyógyszert.
2019. júl. 16. 19:09
 13/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felvidítani.
2019. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez lehet hormonzavartól is, elkéne mennie nőgyógyászhoz vagy endokrinológushoz.
2019. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14: Köszönöm a tippet, fogom neki javasolni hogy menjen el endokrinologushoz egy hormonvizsgálatra.
2019. júl. 16. 21:00
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak mondja el valójában mi zavarja..pontosam tudja, csak hallgasd meg
2019. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16: kérdeztem, nem tudja, csak azt h nincs jó kedve.

De nincs rá különösebb oka. Ezért gyanakszom én is hormon problémára.

2019. júl. 16. 21:52
 18/19 anonim ***** válasza:

Amiket írtál, azok alapján a depresszió a legvalószínűbb.


Sokan nem tudják, de a csökkenő szexuális vágy is egy kifejezetten jellemző tünet (nézz utána akár a neten); a “mostanában valami miatt nincs túl jó kedve” állapot konkrét ok (szeretett rokon halála, stb ) nélkül pedig egyértelműen depresszióra utal.


El kellene juttatni pszichiáterhez, mert alapvetően ez valami olyasmi, mint egy “hormonzavar”, magától, vagy pusztán attól, hogy próbálod felvidítani, nem fog megoldódni.


Készülj fel arra, hogy valószínűleg nem akar menni, mert, hogy ő nem “őrült” vagy “bolond”: meg kell győznöd, hogy ez így nincs rendben, és nem csak azért mert nem jutsz elég szexhez, hanem mert ő orvosi segítségre szorul!


Ami fontos: a hangulatot is jó részben kémiai folyamatok vezérlik és van akinél -- mondjuk így -- a “jól érzem magam, jó kedvem van” érzést kiváltó anyagokból elkezd kevesebb képződni ő pedig elkezdi egyre rosszabbul érezni magát. Ugyanúgy, mint egy hormon betegségnél, ahol valaki elkezd mondjuk ok nélkül hízni, itt is orvosi kezelésre van szükség.

2019. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

RÁVENNI?! Felejtsd el! Nem akar, nem akar. Ez ilyen. A szerelem múlandó, ha nem megy, lépni kell. Megjavítani, vagy elhagyni ezt a kapcsolatot.

Lehet megváltoztál külsőleg, vagy unalmas volt a szex? Ilyesmikre nem gondoltál?

2019. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!