Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kinevettek a kérdésért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kinevettek a kérdésért, de fontos, hogy olyannal veszítsd el a szüzességed akibe szerelmes vagy? 18f

Figyelt kérdés
2019. júl. 16. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinek hogy.
2019. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos volt.


L

2019. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 StevenUp ***** válasza:
89%

Inger küszöb függvénye.

A romantikus alkat vagy akkor neked fontos

Ha a mennyiség a mervado és nem a minőség akkor nem fontos

2019. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos.
2019. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fontos lenne mindenkinek. Meghatározó lehet az első.
2019. júl. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagyon. Ugyanis aki nem szeret az nem tesz meg értem mindent (szexuális téren), pedig az úgy az igszi ha mindent meg akarunk adni egymásnak:)

19L

2019. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Megkönnyíti a pozitív első élmény kialakítàsàt, igen.
2019. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

A #3-as válaszolóval kell egyet értenem...sajnos...elég undorító világot élünk. Van, akinek csak az számít, hogy minél több ember meglegyen az ellenkező nemből, az ilyen pont sz*rik rá, kivel veszíti el a szüzességét...minden épeszű, emberséges, normális embernek számít.


Én 16 évesen veszítettem el, a barátommal azóta is együtt vagyunk. Őszinte leszek, hogy nagyon féltem tőle, mindenhol azt olvastam, hogy vérezni fog, abba kellett hagyni a fájdalom miatt stb...3 hónapja voltunk együtt, mikor pettingelni kezdtünk és 4 hónapja voltunk együtt, mikor először megtörtént. Természetesen ennyi idő után szerelemből történt, mindkettőnk részéről, nem felszedett egy buliban, akivel le is feküdtem rögtön...és a mai napig emlékszem rá, megbíztam a barátomban már akkor is, figyelt minden mozdulatomra és legnagyobb megdöbbenésemre volt egy pillanatnyi fájdalom és vér semmi nem volt. El nem tudom képzelni, hogy ugyanez van annál, akit felszednek szüzen és azon az estén szét is teszi a lábát. Biztos van 1-1 ember, aki azt is élvezi, az ilyenekre mondom, hogy vérükben a ringyóság...😅

Ja és évekkel később visszagondolva, bele tudok nézni úgy a tükörbe, hogy nem vagyok mocskos. Tiszta a lelkiismeretem, mert tudom, kivel feküdtem le először és amúgy ő az egyetlen, akivel megtörtént. Nem kell úgy tükörbe néznem, hogy "milyen szarul érzem magam, amiért már X ember megfordult bennem, ráadásul az első alkalom is csak úgy jött, hogy kipróbáljam én is, milyen is csinálni"...én nem tudnék ezzel a tudattal együtt élni, de kinek mi. Akinek a vérében van.... 😄😄


19L

2019. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Oké értem.

Köszönöm. (:(

De a fiúknál is így van?

Mert a legtöbben akik írtak, lányok.

2019. júl. 16. 21:52
 10/20 StevenUp ***** válasza:
71%

Fiuként írtam én is...


Nézd : döntsd el magadban hogy romantikus szexet akarsz vagy érzelmek nélküli b**ást...

Jelenleg ez a két kisarkított véglet a divat.

Ha sikerült dönteni akkor az alapján szedd össze a partnert és ezek az eszmék szerint élj..


Nem attól leszel jó ember ha betartod a tízparancsolatot hanem attól hogy egyenes ember maradsz... Vagy így, vagy úgy

2019. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!