Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lányok, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok, ténylegesen az apukátokhoz hasonlót kerestek/tetszenek vagy a kor az, ami a lényeg?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 21:07
1 2 3
 1/29 StevenUp ***** válasza:
60%
Nem téged keresnek az a lényeg, ne reménykedj
2019. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Nálam a kor a lényeg, de érdekes h akik eddig férfiak bejöttek azok mind hasonlítottak apára is. Nem kinézetre, inkább hasonló volt a szokásuk, hasonlóan fogalmaztak, hasonló volt a humoruk stb.


L

2019. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem tartom magamat apakomplexusosnak, de általában idősebb férfiak szoktak bejönni. Számomra a kor a vonzó, nem is maga a szám, hogy na x éves, hanem ha látszik rajta hogy férfias, tapasztalt. Akik bejöttek egyáltalán nem hasonlítottak apukámra. Nagyon jó kapcsolatunk volt mindig is, semmi köze az apafigura keresésének ahhoz, hogy jobban felizgat egy érettebb férfi.
2019. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Hell no. Olyan pont nem keresek, amilyen “apa”. Mivel sosem volt jelen egy erett felnott ferfi az eletemben, marpedig ott lett volna a helye... talan ezert vonzodom az idosebb ferfiakhoz.
2019. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen lennék "apafigura" bár a nagybácsi-figura talán kevésbé okozna gátlásokat.

48+Ffi

2019. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem tudtam eldönteni, apafigurát keresek-e pótlásra, de szerintem nem. De kimondottan vágyom rá, hogy idősebb férfival legyen kapcsolatom (persze ha megtetszik egy fiatalabb, azt sem utasítom el, csak mert nem "idős"). Egyébként egy 40-50 éves még nem idős, hanem középkorú. Apukám jó tulajdonságai a nyugodtság és a barátságos, elnéző hozzáállás, meg a kitartóság, hát ha ilyen tulajdonságokkal rendelkezik egy férfi, az csak jó lehet.
2019. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Barnabas333 ***** válasza:
92%
Nehogy azt higgyétek, majd tolonganak a fiatal lányok. 42f
2019. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Is-is. Először azt gondoltam, hogy csak a kor, de mostanában tűnt fel, hogy mindkét férfi körszakállas volt, akik iránt úgy éreztem. (Bár apám sima szakállas.)
2019. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 ZoltanAnglia ***** válasza:
0%
..es akkor most en, 54 eves oszes ferfikent el fogok itt kelni??
2019. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
10%
Ööö... Ha az 54 sok, van itt egy szingli 50-es is! ;-)
2019. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!