Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha bogarakkal...

Mit jelent ha bogarakkal almodtam? Nagyon feltem, amugy is felek a bogaraktol, es a lenyeg hogy "felebredek", a hajamban maszkalnak meg mindenfele a parnamon . Sok ideig. Es mikor tenylegesen felkeltem tisztan elmekeztem ra.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

azt jelenti, hogy felsz toluk.

nekem is volt egyszer ilyen almom gyerekkoromban, azota megtanultam nem felni a bogaraktol. Igazabol csak hiszteria, szoval probald meg legyozni (az amugy termeszetes) undorodat es ha legkozelebb szembejon egy bogar, ne sikoltozd, hanem intezd el belatasod szerint. (en kupakot teszek ra aztan papirt ala es utana a bogarat kidobom az ablakon)

2013. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dani900 ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz: megfogsz néhány igazi bogarat.

szólj valakinek, akiben megbízol, hogy fogja meg előtted, majd amikor láttad, hogy őt sem bántotta, vedd át.

Ha sok bogarat akarsz látni menj el egy méhészhez nyáron, és mond meg neki, adjon néhány herét(fiú méh), azok nem tudnak csípni, így könnyebb barátkozni velük. Tudom, mert én is méhészkedek, és így szoktattam hozzájuk a húgomat.

Úgyhogy bátorság!

2013. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!