Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A főnökötök asszonyát, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnökötök asszonyát, aki egyben egy haverod anyja is, és ott dolgozik a cégnél ahol Te és egy igazi MILF a néni. Megd@gnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon jó 45 év körüli. Én 20 vagyok. Nem tudom miért, de úgy érzem, hogy a férje elhanyagolja és nem elégíti ki szegény asszonyt.

2019. júl. 16. 21:29
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
49%
Ha hosszabb tàvra tervezek a cégnél, akkor nem.
2019. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te pedig megszánnád mert a jó szándék vezérel és rávennéd hogy csalja meg a férjét ami talán az egész családját tönkreteszi és lehet még ő is megbánná bár ez téged miért érdekelne...


Már csak arra lennék kíváncsi te fened rá a fogad vagy valami jelét mutatta hogy vevő lenne rá?

2019. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én kíváncsi lennék, hogy cserkészhető-e :D

Kellemes pikantériát nyújt pluszba, hogy mindezt úgy kell csinálni, hogy senkinek se tűnjön fel, pláne nem a főnöködnek ;)

2019. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Álmodj tovább.

Miből gondolod hogy nem egy éretlen kis tacskót lát benned?

2019. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyem azt a csöpp kis szived..

Milyen jólelkű vagy.

2019. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Alap
2019. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán a család barátja vagy és dugnád a "mamit".


Aki a kenyeret adja...

Annyit nem ér egy dugás,ráadásul ha bepróbálkozol,lehet "szegény asszony" egyből kirúgat....

2019. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Még a guruló krumplin röptében a legyet is
2019. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!