Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan jobb elveszteni a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Tapasztalatlan a tapasztaltal vagy tapasztalatlan a tapasztalatlannal?

Saját tapasztalatokra is kíváncsi lennék


2019. júl. 16. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én ugyan még szűz vagyok, de ha arra kerülne a sor ,jobban örülnék ha tapasztalttal történne.
2019. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Én is tapasztaltabbal szeretném elveszíteni:) Mégiscsak megértőbb lenne ha bénáznák, meg biztos segítene is.

28F

2019. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bummer ***** válasza:
Én tapasztalatlan nővel egy időssel ugyanúgy élveztem elveszteni mint ahogy nők szerették velem mikor idősebb voltam. Ennyit tudok.
2019. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Valójában mind a kettő lehet rossz és jó is. Ez inkább emberfüggő.

30/F

2019. júl. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ezek lényegtelenek ha mindketten szerelmesek vagytok, úgy a legjobb akkor még a bénázás is jó.
2019. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont, hogy a tapasztalatlant preferálnám, még ha így, 20 felett kevesebb esélyem is van találni ilyet. Több romantikát és ártatlanságot látok benne, de lehet, hogy ez csak az én hülyeségem.
2019. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy.

S igen, nagyon ember függő a jó vagy rossz szex.


De a válasz a hogyan részre:

Testileg, lelkileg, szívben felkészülten 😉

Az eszed pedig azért ott legyen.


A kiváló szex pedig a sok apróság tökéletessége.

-passzoltok hormonok alapján(illat)

-figyelmesség egymásra

-tisztelet

-szeretet

-bizalom

-megfelelő előjáték

-a dolgaitok megfelelő használata

(pl volt 5éves kapcsolatomban hiába volt 22cm-ese, de használni nem tudta, férjemnek 19cm és a 3 vagy 4. Szeretkezéskor zsinorba elvitt anno 17x kegyetlen mennyiségű hüvelyből spriccelő igazi orgazmussal, azóta is tartja a formáját)

2019. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek vannak előnyei. Amikor én elveszítettem, mindketten szüzek voltunk és részben emiatt lett jó élmény. Utólag egyáltalán nem bánom és nem cserélném el. De ha egy tapasztaltabb fiúval jutott volna odáig a kapcsolatunk, akkor az lett volna jó úgy, ahogy van.
2019. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira mindegy. Egy tapasztalt is lehet önző, és simán leszarhatja, hogy mi jó neked, és mi nem.

Ahogy a fordítottja is igaz lehet. NEm csak gyakorlatban lehet tapasztalatot szerezni. Anno barántőm meglepődött, hogy ő volt nekem az első. Azt hitte szivatom, hogy szűz vagyok. Pedig nem. Elvileg ő volt a tapasztalt aztán a végén mégis ő lepődött meg, hogy milyen jó volt.

Mert utánaolvastam, igyekeztem odafigyelni rá, hogy mi, hogyan jó, mit ne csináljak.

2019. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más.

Én szűz vagyok és szívesebben csinálnám először tapasztalatlannal.

2019. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!