Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszem az egyik fiú haveromnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az egyik fiú haveromnak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és az egyik haverom fiú. Elég szoros kapcsolat alakult ki köztünk, szinte állandóan keresi a társaságom és beszélgetünk. Vannak azonban fura dolgai. Evésnél mindig megkér,hogy vele szemben üljek le. Múltkor mikor beszélgettünk, akkor egy testhez álló pólót viseltem és láttam, hogy miközben beszélek hozzá nézi a melleim. Illetve múltkor edzésről kiestem, mindenki ment úszni, csak én nem, mert megjött, a padon ültem kint, neki is edzése lett volna, de helyette kiült hozzám.beszélgetni egész nap. Mikor hívták, hogy menjen úszni,akkor sem ment.


Szerintetek csak mint barát vagy akár szexuálisan (mint nő) is érdeklem őt?


19/L


2019. júl. 17. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább az utóbbi, de lehet, hogy még érzései is vannak. Az nagy baj lenne?

21L

2019. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogas kérdés :) szerinted?
2019. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerelmes a gyerek
2019. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát, cicafül, te sem leszel Nobel-díj várományosa a következő hetven évben......
2019. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy tetszel neki
2019. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a padon ültem kint, neki is edzése lett volna, de helyette kiült hozzám.beszélgetni egész nap. Mikor hívták, hogy menjen úszni,akkor sem ment."


Szerinted egy srác mikor tesz ilyet? :) Úgy vélem van itt több is mint szexuális vonzódás. Ezt pasiként mondom, de igazából a beszélgetésből leolvashatnád, hogy mennyire érdekled. Csak úgy ott volt veled, hogy azt érezzed érdekled, vagy tényleg mélyebb beszélgetéseknél is figyel arra amit mondasz, és reagál is?

2019. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem utál téged.
2019. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, ami pont annyit jelenti, hogy szexuálisan vonzónak tart. Divat ma, hogy a srácok nem udvarolnak, megvárják, hogy a csajok akaszkodjanak rájuk. (Így, amikor megunják őket, akkor mondhatják, hogy én nem akartam tőled semmit, te akaszkodtál rám.)
2019. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!