Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy prosti agy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy prosti agy egy egyejszakad azt mondana mehet gumi nélkül akkor megtennétek? Biztosan tudnátok róla hogy gyógyszert szed.18L

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 23:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%

Én még a párommal is gumival csinálnám mert én nem vagyok olyan önző parkány mint a java része pasi hogy elvárja a saját élvezete miatt, hogy a nő mérgezze magát hormon gyógyszerekkel.

Másrészt ha jó gumit választasz akkor szinte már egyáltalán nem lehet különbséget tenni hogy csupaszon avagy gumival csinálod.


F/41

2019. júl. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!