Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap baratnommel csinaltuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap baratnommel csinaltuk azt nem volt nalunk gumi. Parszor betettem neki utana kivettem de mielott elelveztem volna. Na most ma elkezdett verezni de nem teljesen jott meg neki. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A megszakításos közösülés nem védekezési módszer, ha ilyen fiatalon szülők akartok lenni, vagy futni egy kört az abortusszal, jó úton jártok felé. Nagyobb baj nem lehet, egy gyermek áldás ha jó helyre kerül, és nem két hülyéhez, akiknek a szexuális kielégülés fontosabb volt, mint a felelős gondolkodás.
2019. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladékban is van valamennyi sperma, úgyhogy igen, lehet "baj".


Máskor ne sajnáljátok a pénzt kottonra vagy tablettára.

2019. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Azt mondanám, ha a vérzés időre jött meg, vagyis akkor, amikorra várta, nem terhes.

Mit jelent az, hogy nem teljesen jött meg neki?

2019. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen eretlenek egyáltalán miért szexelnek de komolyan?! Kimaradt a felvilágosító ora? Nem kell a világnak hogy ilyen eletkeptelenek szaporodjanak. Reméljük a kolykodnek majd elmagyarazod hogy az elovaladekba is lehet sperma és hogy mekkora barom voltál hogy ki be huzogattad csak a csajba. Dicsetessek.
2019. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!