Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem igényli az orális kényeztetést és a nőt is megérti hogy nem orális kényeztetés párti ha magáról van szó?

Figyelt kérdés

Meg a libidó is alacsony. Mármint a férfinél. Tehát hogy ne az legyen hogy napi szinten többször is mondva van hogy szexeljünk mert most van 5 perc szabadidőnk. Nem hisztizik ha napokig nincs szex. Engem ezzel az erőltetéssel ki lehet akasztani. Kiábrándító vagyok?


N


N


2019. júl. 19. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen férfi, de az nem én vagyok. 😁
2019. júl. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég kiábrándító szerintem... Bár nekem volt ilyen pasim, akinek nem volt rendben az, hogy "csak úgy egymásnak esünk". Szóval valahol biztos találsz olyat, aki az orálist se igényli.
2019. júl. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túl van tolva ez a szex téma. Ha van szex van, ha meg nincs akkor nincs. Simán le lehet éni egy életet szex nélkül is, még akkor is, ha van rá igény. Nekem inkább az a kiábrándító, amikor szexel az ember valakivel, aki hetek, hónapok vagy lvek múlva lelép, vagy megmutatja az igazi arcát. Vagy az sem szex, amikor egy teljesen más libidójú emberrel kell együtt lenni. Az is csak egy kompromisszumos megjátszás.

Meg az sem szex, amikor egy kiéhezett bunkóval kell ágyba bújni, mint amilyen a társkeresőkön lévő férfiak 95%-a.

2019. júl. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt vagyok. Nem vagy kiábrándító. Inkább az a hiszti kiábrándító, amit egyesek csinálnak emiatt.
2019. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelen, de helyette lábfétis beleférne?
2019. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi lelki beteg embert :D
2019. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát a labfetis nem jön be! Főleg ha valaki túltolja.
2019. júl. 19. 08:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Szoptatás nélkül elvagyok, de nyalás nélkül nem.
2019. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedig egy csomó nőnek maga a szex is egy kényszer, beleértve az orális részét is. Sőt, az orális szexet sokan csak félelemből vállalják be, mert önértékelési zavarral küzdenek. Félnek, hogy a pasika otthagyja őket. Hát az meg mekkora veszteség lenne már! :D
2019. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen típusú, de biztosan van ilyen. Nálam a szex a felnőttek önfeledt játéka, és abba minden belefér, ami mind a két félnek kielégülését, örömét okozza. Ami ezen kívül van , azt meg mellőzni kell és tudomásul kell venni...
2019. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!