Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nem akar összejönn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem akar összejönni egy barátnő?

Figyelt kérdés

Nem csak a szex miatt szeretnék barátnőt, de ha most csak a szex szempontjából nézzük akkor annyira jó lenne ha lenne végre egy lány akit szerethetnék, és akivel rendszeresen jókat szexelünk. De nem találok barátnőt, pedig normális vagyok, és nem is vagyok ronda.

Most 22 vagyok, a szüzességemet néhány éve vesztettem el, és azóta nem sok szexben volt részem, hiába szeretnék barátnőt, nem találok normális kapcsolatot.

Illetve még egy kérdés, van olyan lány akinek gondot okoz az hogy ha egy fiú alkalmiban vesztette el? Nem így akartam volna, de így alakult.


2019. júl. 20. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Mert egyszerűen lúzer vagy, hétköznapi nyelven.

Nincs semmi férfias benned, semmi vonzó. Se a külsődben , és főleg nem a személyiségedben.

Őszintén, kétlem hogy egyaltalán szexeltél 2- nél többször, de ha igaz, tedd össze a kezed és örülj neki.

Mert hogy több nemigen lesz az biztos. Hogy barátnőd nem lesz viszont 100%. Ezen kár siránkozni. Ha elfogadod könnyebb, ha harcolsz ellene csak több fajdalmat okozol magadnak. Sérült a személyiséged, beteg emberrel pedig senki nem áll szóba.

2019. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert te normális vagy.
2019. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kössz, nagyon rendes vagy.
2019. júl. 20. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Ja bocs meg ezért : " Nem csak a szex miatt szeretnék barátnőt,"


"és akivel rendszeresen jókat szexelünk."

2019. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:
30%

Igaza van az elsőnek abszolút de annyit fűznék még hozzá hogy ha dugni akarsz tegyél érte

Sz*r semmit erő életed van akibe még belerúgni is sajnál az ember...


De tehetnél ellene... Sportok, mozdulj ki élj és felejtsd el hogy milyen vacak az életed...

Ha kicsit mozogsz és találsz magadnak egy jó célt akkor be fogod vonzani a nőket...

De tény hogy egy rinyap*ina egy nőt sem. Vonz viszont a homokosok már csorgatják a nyálukat rád...


Döntsd el: vagy növesztesz egy kis f**t és egot azzal hogy összeszeded magad vagy egy b*i farkán végzed...

Ezt akarod?

2019. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előzőek leírták. Amúgy meg "normàlis vagyok" na ez a baj...
2019. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Döntsd el: vagy növesztesz egy kis f**t és egot azzal hogy összeszeded magad vagy egy b*i farkán végzed...


Ezt akarod?



Ez hatalmas. Ekkora igazságot ennyire tisztán és érthetően már rég olvastam.

2019. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lustaság.
2019. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!