Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti szoktatok szex közben attól félni, hogy eltörik a hímvesszőtök?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
nem, mert nem vagyok idióta és nem hiszem, hogy csont van benne.
2019. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2019. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 StevenUp ***** válasza:
92%
Ésszel kell szexelni és akkor semmilyen szövet sérülés nem lép fel
2019. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
1-es senki se hiszi de attól még létezik olyan hogy pénisztörés merev àllapotban. Nézz utànna. Heves szexnél megtörténhet, kórhàzba kell vele menni. Am a vàlasz igen néha eszembe jut sajnos.
2019. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nincs benne csont, még eltörhet. De ehhez valaminek nagyon félre kell csúsznia, pl ha lovaglóban olyan vadul csinálja a lány, hogy kicsúszik és teljes súllyal ráugrik vagy ilyesmi.

De elég ritka az ilyesmi, a fitymafék szakadás sokkal gyakoribb.

2019. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Voltak durva keféléseim már, sőt konkrétan b#sztunk, mint az ősemberek jó kőkeményen, de a kicsit megpirosodott és pár órára érzékennyé vált fitymán kívül az égvilágon semmi nem történt, a farok eltörés meg majdnem lehetetlen.
2019. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Voltam olyan sráccal, aki ettől félt és nagyon visszavetett az élvezetből. Pedig nem vagyok egy vadállat, de az első szenvedélyesebb csípőmozdulatomnál rám szólt, hogy lassabban. Képtelen voltam vele szex közben ellazulni, mert nem hagyta, hogy elengedjem magam.
2019. júl. 20. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, de lovaglóban azért kicsit óvatosabb vagyok (pontosan amiatt, amit #5 leírt).
2019. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 De La Cruse ***** válasza:
40%

Ez egy legenda amit butáknak mesélnek, hogy jót röhögjenek a hátuk mögött amikor látni, hogy elhitték.

Engem is meg akart győzni a párom erről de véletlenül sem sikerült eltörnie.

Nekem viszont jó volt.

Aztán neki is.

2019. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen , sot gyakran imadkozok is, de nem azert hogy ne torjon el hanem hogy jobb lenne ha felallna tisztessegesen, ahogy ugy 70 evvel ezelott!
2019. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!