Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom miért érdekel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért érdekel az ilyen, de kezdek félni. Miért lehet?

Figyelt kérdés
nekem ez valami fetisem vagy nem tudom, szeretek kockáztatni, de egyre jobban vagyom arra hogy egy olyan dugjon meg aki HIV pozitív ezzel még nincsen is baj de én ovszer nelkül szeretném. ez nagyon beteg dolog de valamiért nagyon izgat. 18 f/p

2016. márc. 28. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha meg akarsz biztosra halni akkor csak csináld :D
2016. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek beteg srácot és hidd el nem buli! Megbánnád
2016. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg dolog csak te is beteg leszel tőle.
2016. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert abban az életkorban vagy, amikor az eufórikus érzésekhez is társuló adrenalin felszabadulás okozta élményre vágyakozol és az ilyen értelmetlen, öngyilkos jellegű gondolatok is kéjes borzongás okoznak. Sportolj többet, vezesd le a feszültségedet hasznost hajtó, értelmes tevékenységgel.
2016. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg a lejötözős szexet, lehet azt is izgalmasnak találod, a kockázat viszont sokkal kisebb...
2016. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban nem normális.

De ha izgatnak a durva dolgok szerintem is inkább a BDSM-et próbált ki, mint a HIV-et.

2016. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM-re ha kíváncsi vagy én vállalom! Úgy is a tizenévesek a zsánereim:) De akkor nincs nyafogás, stb. Ha belemész azt teszek amit akarok veled, de előtte megbeszéljük ezek mik lesznek.
2016. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
És szerintem se menj bele HIV fertőzöttel, bár ma már ha gyógyszerezik őket, akkor nem kaphatod el elvileg.
2016. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ftf1983 ***** válasza:
100%
Neked ez egy fétised. Ez egy létező fétis. Téged a veszély, a kockázat izgat. Ez kb. olyan, mint az orosz rulett. Igazából bármennyire megpróbálsz nem így tenni, de előbb-utóbb annyira hajtani fog a vágy, hogy keresni fogsz hozzá megfelelő partnereket vagy elmész olyan bulikba ahol kielégül ezen vágyad.
2016. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!