Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha a neten találta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a neten találtam egy lányt aki benne volt abba hogy találkozzunk, és lefeküdjünk akkor nem vagyok ronda?

Figyelt kérdés

Mivel igazán sosem voltam sikeres a lányoknál, meg nem is nézek ki olyan jól ezért mindig is úgy gondoltam hogy én sosem fogok tetszeni egy lánynak sem. De ennek a lánynak bejöttem és szép is volt, formás teste is volt.

Ha egy lánynak tetszettem akkor más lánynál is van esélyem?


2019. júl. 21. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fizettél neki?
2019. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az màr jó. Hogy csinàltad??
2019. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem fizettem!

Neten ismertem meg. Amiatt nem lett folytatás, mert bénáztam.

2019. júl. 21. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmit se számít, mivel képen másképpen néz ki az ember mint az élőben. Képpel mindenki trükközik.
2019. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attol függ a csaj hogy nez ki.
2019. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadról
2019. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor valószinű valami szép kis ajándékot kaptál tőle ami majd viszket, éget, csip. És az még a jobbik eset és nem lettél HIV fertözött!


Vagy valami totál lelki roncs csaj volt.


Normális egészséges csinos lány nem fekszik le cdak úgy valakivel. Ezt tanuld meg és ne csinálj ilyet többet mert csúnyán megjárod. Most talán megúsztad, de ne kisértsd a sorsot. Az egészséged többet ér mint az a fél óra.

2019. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Teljesen normális lány volt.

Igazából ő azt hitte hogy sikeres vagyok a lányoknál, és tapasztalt. A kinézetemből gondolta ezt.

2019. júl. 21. 17:23
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 jajajajaj bocsáss meg Casanova. 😅😅😅😅


Nyilván rendkivül jóképű vagy és innentől kezdve minden nőt megkaphatsz.


😂😂😂😂😂😂

2019. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó irigykedik, azért osztogatja a szar tanàcsait. Ideges.
2019. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!