Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akiknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknél még 15 év párkapcsolat/házasság után is van szex (és jó)?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy vannak-e itt olyanok, akiknél 15 évinyi együttélés után is működik még a szex.


Nálunk szerencsére igen:)

Még most, 15 év után is, egyéb elfoglaltságainktól és fáradtságtól függően, heti 3-4 alaklom van átlagban. Persze, ha nyaralunk, vagy szabadságon vagyunk, akkor ez több.

Hogy mi lehet a titok? Ezen már én is sokat gondolkodtam.

Sokat változtunk az évek alatt mindketten, de talán pont ez a titok is.

Érettebbek, elegánsabbak, lazábbak vagyunk már, mint 20 évesen.

Emelett nem hagytuk el magunkat, mindketten fittek vagyunk, sportolunk, otthon sem topis ruhában vagyunk egymás előtt, adunk magunkra.

És mivel a rendszeres szex miatt teljesen kiegyensúlyozottak vagyunk mindketten, ez nagyon erősen kihat magára a párkapcsolatra is.


Nálatok ez hogy van?

Hány éve vagytok együtt, kívánjátok-e még egymást, átlagosan mennyi szex van és mi a "titkotok"?:)


2019. júl. 21. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van szex még 35 év házasság után is ha tehetjük akár minden nap
2019. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50 évesek vagyunk és minden napot egy jó szexszel indítunk. (Szerencsére a feleségem 10-18-ig dolgozik, a gyerekek pedig már kirepültek, tehát így ez nekünk tökéletes.)
2019. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!