Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le lehet szokni a szexről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet szokni a szexről, valóban elhalványul a vágy idővel, lehet élni szex nélkül?

Figyelt kérdés

Kettő, azaz 2 éve nem volt szexuális kapcsolatom. Az elmúlt 10 évben is csak alkalmilag elvétve. Eleinte rettentően zavart, manapság pedig úgy érzem, nem is menne. Beképzelem mindezt vagy valóban le lehet szokni a szexről?

49F



2019. ápr. 17. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában azért az egyéb problémákhoz vezet, ha nincs meg a feszültséglevezetés amit a szex oldott meg mondjuk eddig.

Persze, le lehet szokni, de nem ajánlott.

2019. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, h le lehet szokni róla. Nekem is volt ilyen élethelyzetem.

Viszont ha úgy hozza a sors, könnyen rá is lehet szokni újra! :)

Tehát nem kell aggódnod ez miatt!

2019. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Úgy fogalmaznék, el lehet nyomni a vágyakat. Aki fizikálisan és mentálisan is egészséges annak szüksége van a nemi életre. Ha nincs rá lehetősége, akkor visszafogja magát az ember. Eleinte tudatosan próbálja szabályozni, majd ez egyfajta reflexé válik. Sajnos, menet közben számtalan pszichikai és olykor fizikai egészségkárosodást okozhat evvel önmagának!

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi cikkeket:

[link]


[link]


Próbáld megoldani valahogy. Én magam is éltem már meg hosszas intimitás hiányt válás után. Másfél évig nem kerestem kapcsolatot, munkába menekültem. De megembereltem magam és elébe mentem a lehetőségeknek. Ha nem sikerült tartósra, annak is megvan a maga kellemessége. Próbálkozni kell, ha tartós partnerre lelsz, akkor pedig dolgozz meg érte, hogy meg is maradjon a tűz kettőtök között.

Én 47 vagyok, nejem 48, de hetente 2-5-szőr élünk nemi életet. Utólag belegondolva, nem is tudom, miként bírtam ki 1,5 évig nő nélkül régen.

2019. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le lehet, de nem javaslom. A szex az kell. Ha nem is annyira mint a víz meg a kaja, de eléggé. Persze nem vagyunk egyformák fel lehet adni.
2019. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!