Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől terhes lett a csaj ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől terhes lett a csaj ugye?

Figyelt kérdés

Kinyaltam egy lányt, de nem volt nálunk gumi, én mondtam hogy így ne szexeljünk, de ő erősködött. Így szexeltünk védekezés nélkül. Szóltam hogy mindjárt elélvezek, de túl későn mászott le rólam és ment belé is.

Nem ismerjük egymást, és nem is tud rólam semmit én sem róla. De mi van ha terhes lett? Hogy tud megtalálni?


2019. júl. 21. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
amíg nem kér gyerektartast nem kell aggódni 😀
2019. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen esemény utánit
2019. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Kamú! Ennyire ismeretlenül nem szexelek senkivel!
2019. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy terhes lett. De, ha van egy kis esze akkor vesz be egy eseményutánit.
2019. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ, hogy volt - e pete érése.
2019. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de lehetne terhes. Az is lehet, hogy szed fogamzásgátlót azért mondta, hogy nem érdekli a gumi. Nem gondolnám, hogy lehet valaki ennyire ostoba. Ha nem tudja ki vagy, akkor nem tud megtalálni. Bár ez elég abszurd, a nevedet sem tudja?
2019. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Ha van egy kis esze vesz esemémyutánit!

Esetleg rögtön szex után, míg ott volt, kellett volna gondolkodnod! Beszélni vele!

50-50%


Egyébként kedves 3-as!

Azért, mert te valamit nem csinálnál, még más lehet ;)

2019. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Esélyes, hogy terhes lett.
2019. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ha egy környékbeli buliban ismerted meg, akkor esélyes, hogy könnyen megtalál közös ismerősötök által, fb-n. Ha vmi távoli csaj volt, meg nem tudja se a neved, se autód rendszámát, se telefonszámot, akkor kevés rá az esély. tíz évig ne rakj ki profilképet.

de lehet, hogy gyerek se lesz, meg az is lehet, hogy a végén te fogod keresni a csajt, mert szeretnél foglalkozni a gyerekeddel.

Hány évesek vagytok amúgy?

2019. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!