Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hány évesen szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen szexeltetek először szerelemből?

Figyelt kérdés

Én nekem még sajnos nem volt barátnőm, akivel szeretetből szexelhettünk volna.

Ez nagy hátrány ha valaki csak huszon évesen éli meg?

Vagy inkább előny?

(szűz már nem vagyok)


2019. júl. 22. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20, szerintem nem gáz, bár én szerelemből veszítettem el :) barátom 21 volt akkor :)
2019. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az első szex 19 évesen volt. és 22 évesen feküdtem le azzal a lánnyal akibe szerelmes voltam. közte is volt szex de azok a lányok csak tetszettek.
2019. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt. 21 éves koromig szűz voltam, viszont utána azóta olyan 20-25 lánnyal szexeltem.


Sajnos akikbe szerelmes voltam tizenévesen, azok egyik sem viszonozta. Húsz éves korom óta nem nagyon voltam szerelmes, már talán nem is fogok soha. Nagyon az a kép alakult ki bennem sajnos, hogy engem egy nő sem tud szeretni


25/f

2019. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem például 22 éves koromban sikerült, és semmi bajom nem származott belőle, sőt lett belőle egy komoly ötéves kapcsolat, ami alatt szexuálisan mindketten nagyon nagyot fejlődtünk, aminek később nagyon nagy hasznát vettem 😁
2019. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17 evesen,akkor is vesztettem el a szerelmemmel. 18/L
2019. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16 voltam

L

2019. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17 évesen első barátommal, szerelmesek voltunk.
2019. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

18 évesen, szerelemből :)

A huszonéves kor nem hátrány és nem is előny szerintem. Valaki később találja meg a megfelelő embert hozzá,valaki korábban,de mindenki előbb-utóbb megtalálja


21/L

2019. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szexeltem már több nővel de sose szerelemből hanem a testi vágy csökkentéséből. Sajnos a szerelmemtől távol vagyok pedig az egyik álmom őt megismerni.;((
2019. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 voltam mikor szerelemből szexeltem. Sokkal jobb ez mint amik előtte voltak.
2019. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!