Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csak pls?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak pls?

Figyelt kérdés
Amikor először aludt nálatok a barátotok akkor mit csináltatok illetve mire kell oda figyelni?

2019. júl. 22. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem aludt még nálam a barátom.
2019. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először nálam aludt, késő éjjel értünk haza egy ismerőstől, ezért tényleg csak aludtunk.


Ha a szexre gondolsz, azt nem lehet két sorban összefoglalni, hogy mire figyelj. Fontos, hogy tudjatok róla nyíltan kommunikálni és ismerjétek meg egymás testét előtte.

2019. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Boszorkány_ ***** válasza:
100%

Nem mamabugyiban és kopott pólóban aludtam.

Erre odafigyeltem. Alvásnál nem tudom mire kéne még figyelni. Vagy arra gondolsz hogy szexelni fogtok?

2019. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen :$
2019. júl. 22. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagytok elég érettek rá. Bár ha most kérdezted, akkor meg is történt már azóta? :/
2019. júl. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmire, az tény hogy énsem a szokott cuccban voltam , de csak kis csók simin kivul mas nem tortent első pár alkalommal
2019. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Boszorkány_ ***** válasza:
100%

A szexet nem lehet leírni, millió apró dolog van ami közre jatszik. Majd meglátod hogy lesz. No para.

Bár egy ilyen kérdést követően én megkérdőjelezném hogy elég érettek vagytok e rá.

2019. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!