Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti beszéltetek már heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszéltetek már heteró sráccal szexszel kapcsolatos témáról?

Figyelt kérdés

Most belegondoltam, hogy sohase volt olyan heteró srác ismerősöm, aki tudta volna rólam, hogy meleg vagyok (vagy legalábbis én nem tudtam, hogy ő tudja). De ha lenne ilyen, tök fura lenne, ha mondjuk szexszel kapcsolatos téma szóba jönne, például, hogy mikor szexeltem utoljára, milyen volt, stb. Végülis heteró srácok egymás között szoktak ilyenekről beszélni.


Vagy mondjuk nekem szegezne egy olyan kérdést, hogy mi hogy csináljuk, és cukkolna, hogy hogy a fenébe tudok egy pasira rágerjedni. Esetleg poénból "közeledne" a társaságból egy másik sráchoz (amivel alapból szoktak poénkodni fiúk).


Voltatok hasonló szituban?


2019. júl. 25. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen társaságban vagy,de marhára ritkán beszélnek ilyesmiről.

Az,hogy megdugtam stb az nem beszélgetés,csak hőbörgés.

2019. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szexeltél utoljára? :P
2019. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sportoltam csapatban, simán téma volt náluk, hogy hogy dugták meg a barátnőjüket, meg ki a jó nő, az öltözőben meg rendszeresen téma volt zuhanyzáshoz menet, hogy ki kivel fürdik, meg ki fürdik egyedül, mert hát ő heteró. Csak rólam nem tudták hogy mi a helyzet. :D Én meg arra vagyok kíváncsi, hogy hogy viselkednek valakivel, akiről tudják.
2019. júl. 25. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen beszelek veled ilyen temarol :P
2019. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

A baráti köröm nagyon nyílt. :D Korban is elég sokszínű (olyan 16 és 45 év között vannak), nemileg is, bűrszín szerint is, mindenhogy. :D

Szóval simán beleüvöltjük egymás képébe azt is, ha adott helyzetben önző féregnek tartjuk egymást, de azt is, hogy szeretjük egymást. Imádom ezt a közeget! :D

És ez a fiúbarátaimra is igaz, egy kivételtől eltekintve rendre tudják, mi a helyzet velem. :D

Sőt, még azt is tudják, hogy passzív vagyok, de még annyira részletesen is, hogy fullpasszív, ismerik a kedvenc pózomat stb. :D

És fordítva is, én is részletekbe merülve, hosszasan tudnék beszélni a barátaim ágybeli preferenciáiról, perverzióiról. :DDD


Vannak persze olyan dolgok, amiről nem akarunk a másik előtt beszélni, de ezt simán megmondjuk egymásnak, és soha nem szokott ilyenkor faggatózni senki.


Meg kell mondjam, nagyon jó érzés, hogy olyan barátaim vannak, akiknek bármiről beszélhetek, és hogy ők méltónak tartanak engem, hogy megtiszteljenek a bizalmukkal. Csodálatos emberek mind.


18/p

2019. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%
# 5: Hogy sikerült összehozni egy ilyen jó társaságot? Irigyellek :)
2019. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!