Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Székelyföldön lehet párt keresni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Székelyföldön lehet párt keresni?

Figyelt kérdés

Mivel ugye eléggé visszamaradott ilyen téren ez a térség, lehetséges egy normális társat keresni? Mert itt is kimerül abban a dolog, hogy aki meleg az titokban meg akarja élni a szexuális vágyait de, hogy felvállaja és boldog legyen valakivel, arról szó se lehet. Romeo-n is kb csak ilyeneket találtam.


Miért mindenki csak a szexre hajt? Nem csak dugni lehet titokban, hanem egy párként is élni (szerintem).


Mondjuk amúgy sem úgy tervezem, hogy itthon fogok élni, de addig még van.


20/F



2019. aug. 8. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Miért ne lehetne? Szerinted korábban hogyan szaporodtak az emberek? Osztódtak?
2019. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy visszamaradott ? Hol élsz te ? 🤨 Nincsenek ott sem a kőkorszakban az emberek ...
2019. aug. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es, kérlek ne csak a kérdést olvasd el, hanem a leírást is. Vagy figyelj az olyan kulcsszavakra, pl "meleg". Vagy esetleg vesd rá a pillantásod a kategóriára.


2-es, igaz, lehet rosszul fogalmaztam meg. Arra gondoltam, hogy elfogadás terén konzervatívabbak itt.

2019. aug. 8. 06:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De hol laksz ? Én 20 évet éltem ott és nem tűnt fel hogy kevésbé elfogadóak lennének. Kis falu nagy város közt persze lehet különbség felfogásban talán de az máshol is így van
2019. aug. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ott nem lehet.

Mindenhol lehet de pont ott nem...


:)

Miért ne lehetne? Ugyannnnmar :)

2019. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Csíkszeredában lakok. Viszont szerintem kisváros létére közelebb áll a faluhoz, mint a nagyvároshoz. Amúgy ebben a régióban szerintem csak Vásárhely ami nagyvárosnak számíthat :)
2019. aug. 8. 10:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet találni, csak kicsit nehezebb. Többféle oldalra regisztrálj, amelyeken folyamatosan legyél aktív, hiszen sok olyan ember van, aki hetente 1-szer felnéz, nem lóg mindig a neten.
2019. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csíkszereda? Ott egyetem is van ..sok a fiatal stb .biztos hogy jó helyen keresgéltél eddig ? :) Kicsit nehéz elhinnem bár nem próbáltam melegként társat keresni ott sem sehol szóval nem tudom .
2019. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, tapasztalat alapján elfogadóbbak itt, mint Magyarországon. Én is Csíkszeredában lakok, talán ismerlek is.
2021. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Írhattok.

F / Erdély

2021. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!