Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol tudok ismerkedni, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok ismerkedni, ha nem csak szexet keresek?

Figyelt kérdés

A komoly gondolkodású srácokhoz, férfiakhoz szól a kérdésem.


Egy ideje próbálkozom az online ismerkedéssel, kicsi sikerek voltak, de a társkeresők zömén csak szexet lehet találni. Valami céltudatosabbra vágynék már... Nyílván fontos a külső, álszentség azt mondani, hogy nem, de az ilyen oldalalon csak a felszínesség megy.


Én is örülnék egy magas (nagyon magas :D) srácnak, de előtérbe helyezem a belső értékeket és gondolkodást.


Srácok, milyen praktikátok van ismerkedésre? Vagy hogyan teszitek?:)


Akár privátban is lehet írni.


20 éves budapesti srác



2019. aug. 9. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

20 éves srácként baromi nehéz lesz.

Kb esélytelen

2019. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Én csak szexet, orált

17f

2019. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elég limitáló arra hivatkozni, hogy valaki fiatal. Nekem is lehet egzisztenciám, céljaim, vágyaim, magabiztosságom, vagy csupán szükségletem arra, hogy legyen egy partnerem.


Értem mire gondolsz, és bizonyos szempontból teljes mértékben egyet értek, hogy iszonyat nehéz ismerkedni. Kár, hogy az 25+ fiúk vonzóbbak és emellett komolynak is tűnhet némelyik:)

2019. aug. 9. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A harmincon túli se sok még?
2019. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves korosztály között keresgélsz?
2019. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre is nehéz választ adni. Külsőben és személyiségben is az idősebb férfiak vonzanak. A nagyon időssel már nem tudom, hogy tudnék e mit kezdeni. 21-35 között reálisnak tűnik az age gap.
2019. aug. 10. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!