Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uszoda oltzoben esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszoda oltzoben esetleg zuhanyzoban volt mar valami kalandotok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
igen volt
2019. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, volt, ha valakit érdekel, privátban elmesélem.
2019. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindössze annyi volt, hogy a zuhany szürke műanyag elválasztóján át lehetett némileg tekinteni, és amikor a megfigyelt személy észrevette hogy, stírölöm akkor szépen felállt neki. Ezután már nekem is, állt a péló.

De nem lett a dolgból több.

2019. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*dologból...
2019. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Volt ám :D
2019. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lett belőle semmi, mert megijedtem, de egy gőzkabinba, ahol elején egyedül voltam, bejött egy izmos csávó és szembe ült velem, majd nézett és el kezdett dudorodni a cucc. Életemben nem láttam még akkorát, szerintem ketté szakadtam volna tőle. Megijedtem, kijöttem, később fantáziámban elég sokszor előjött, de mivel akkor teljesen kezdő voltam, nem is mertem volna bármit is csinálni.
2019. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kivertuk haverral
2019. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!