Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy munkatársam aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy munkatársam aki hihetetlenül bejön, ránézni nem merek, ha még ia remegek mint a kocsonya, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megszólítani nem merem,ha még is beszédre kerül a sor hebegek-habogok,ha összenézek vele csak pár másodpercre már bologság,öröm tölt le,a legkönyebbem úgy tudnám leírni hogy meghalok a sráctól. Egy munkahelyen dolgozunk szinte mindennap látom de egyszerüen nem merem megszólítani,ha kezet fofgok vele kíráz a hideg(jó értelemben,ha belenézek abba a bsztt gyönyörű zöld szemébe kb összeesek. Imádom a srácot de nem merek beszélgerni vele,1x megkértem hogy menjen el nekem cigot venni(munka idővel ő végzett,én nem mehettem mert az én munka időm még tartott,miért nem ment el nekem? Nem bír vagy csak szimplán nem vagyok neki szimpatikus?

2019. aug. 14. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem meleg akkor megfejel mint vakond a kútgyűrűt 🧐
2019. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na nem mondod,szerinted miért fosok ismerkedni vele?
2019. aug. 15. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenek sose melegek... keress masik munkahelyet
2019. aug. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kollégámnak se mennék el cigit venni, barátaimnak is csak gyenge pillanataimban.

Ettől függetlenül lehet, hogy bír, de ilyen kérés után lehet, hogy hülyének néz.

Nekem is volt ilyen szerelmem, nekem a negatív tulajdonságok megkeresése segített a kiábrándulásban.

2019. aug. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Deanfan válasza:
100%
A leírás alapján akár rólam is írhattad volna, bár engem nem kért még meg cigit venni. Az, hogy elutasít még nem jelent semmit. Nem akarlak hitegetni, mert lehet igaz az ellenkezője is, de én is bunkózom sokszor szegény sráccal, pusztán mert félek tőle, hogy fullra belezúgok. Szóval egy cigivásárlásra mondott nemről még ne vonj le sok következtetést.
2019. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb elkerulni aki tetszik, osszejon egy csajjal, aztan nézheted ahogy ossze vannak bujva mindenhol
2019. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!