Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan szoktátok a beöntést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktátok a beöntést csinálni? Mivel csináljátok tudnátok tippeket adni hogy gyorsabban menjen 1óránál hamarabb sose vagyok tiszta

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
csavard le a zuhanyrozsát, nyomd fel a seggedbe persze olyan meleg legen a víz hogy jo legyen, es már tisztít is a házi klisztír, pár perc es tiszta vagy
2019. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van erre egy eszköz. Gyógyszertàrakban vagy gyògyàszati segèdeszközboltokban lehet kapni, de palim netröl rendelte. Fogalmam sincs mi a neve, de ilyen vàkumos, gumis vmit meg kell tölteni vízzel es a kis müanyag csövet a seggedbe kell dugni es belenyombmni a vizet. Ezt altalaban 4-5x megismètli, es utana tiszta. Ugy nez ki, mint egy ilyen bicikli duda😂
2019. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
lecsavarom a zuhanyrozsat ,be a seggembe,langyos viz es fél oraig többször kimosom,a vegen tiszta viz jön ki,lehet akciozni,utana egy normaflort iszom,a belflorák miatt vagy kefir evek ota egeszseges vagyok,mint a makk
2019. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is olyat használok amit a 2 -es írt, írd be keresőbe análzuhany és már rendelheted is, nekem nagyon bejött, gyorsan megvagyok és jöhet a buli!
2019. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!