Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ferfias passzivken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ferfias passzivkent talalhatok olyan aktiv partnert aki dominans?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Az aktív férfiak sokszor (de nem mindig és ne mindenki) alapból dominánsabbak. Ha kimondottan a BDSM területén keresel, akkor smpixie illetve egyéb tematikus társkeresők. Sok sikert :)
2019. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem “mozgom” régen ebben a világban, de azt már megtanultam hogy semmi sem lehetlen annyiféle ember van. Valaki biztosan pont arra izgul fel, hogy egy férfias passzívot “uralhat”. Én nem mondanám magam férfiasnak (inkább olyan átlagos), de számomra is elég izgató hogy egy férfias passzívval vagyok együtt. Szóval le merném fogadni, hogy kapsz majd 1-2 privát üzit ;)
2019. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!