Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van rá esélyem, hogy találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esélyem, hogy találok egy figyelmes aktívot/unit? 27f

Figyelt kérdés

Még sosem volt dolgom férfival (biszex vagyok), de nagyon érdekel milyen az anált kapni (és akár adni), de első alkalommal mindenképp olyan valakit szeretnék, aki odafigyel rám, és nem vadul.

Léteznek még ilyen emberek?


(Pest megye)



2019. aug. 22. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Természetesen igen, van rá esély.


Nem feltétlenül lesz gyors és egyszerű, de igen.

2019. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Léteznek... először keresd az "embert" (a személyiséget) akiben megbízol, utána benne a szexualitását.
2019. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Kamu fotós! Ne irjatok neki. Mindent kitalál hogy kicsaljon magához.
2019. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elmondom miért mondja ezt a #3-as:


[link]

feltoltes.eu/images/2019/07/24/698received_2188095189669.jpeg


Azt állítja ez nem az én fotóm, csak azért mert a linkben benne van a "received" szó.

Aki van annyira sötét, hogy hisz ennek a technikai zseninek, jobb is ha megkímél engem. Köszönöm.

2019. aug. 22. 23:08
 5/5 anonim válasza:
100%
Ne haragudj hármas de te nagyon hülye vagy! Komolyan erre az 1 szóra alapozod, hogy nem az ő fotója? Ugye érzed, hogy ez harmatgyenge "bizonyíték" a vádaskodásod alátámasztására?
2019. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!