Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy fiú aki szerintem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú aki szerintem meleg és mindig szembe jön velem délután az utcán, és én is meleg fiú vagyok, akkor hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Mindig bedugja a fülét,és zenét hallgat. :(

2019. aug. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá vmire. Pl nem tudja merre van a posta? Elkísérne? Olyat keress ami az ő irányába van. Amúgy nem biztos, hogy bejössz neki
2019. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
És lehet hogy van élettársa is!Nem tudhatod..
2019. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 17 éves lehet
2019. aug. 23. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
en annyit mondanék ,hogy ejha dejolnézelki :P
2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Pont úgy ahogy egy hetero "leszólít" egy nőt. Természetesen, lazán, nem tolakodóan. A legegyszerűbb "leszólítás" ha a szemébe nézel és rámosolyogsz, ha viszonozza akkor köszönj a többi megy magától.
2019. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Küld neki üzenete hogy valahol találkozzatok és adj neki virágot és hívd meg pl. Egy kávéra én is úgy vsináltam és sikerült ^^ 20F
2019. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen a megkérdezés valamit az a legjobb módszer. Pl hogy megtudná mondani hogy mennyi az idő? Vagy hogy merre találom ezt-azt (bár írtad hogy mindig szembe jön veled) akkor gondolom ez már nem jö ötlet.

Elmesélem a történetem ami nagyon nagyon hasonlít erre: Mindig mögöttem jött messzebb egy srác aki persze nagyon tetszett de fogalmam sem volt hogy kéne elhívni vagy egyáltalán leszólítani. Azt tudni kell hogy nagyon jó színész vagyok vagyis ennél sikerült vagyis majdnem. De ezt majd a végén.... :D Mellettem volt egy pad, sétálok pont ott volt elötte egy bucka úgy csináltam mintha elestem volna, és nagyon fájlaltam a lábam. Leültem ő rögtön megkérdezte hogy baj van fáj a lábam nagyon komoly stb. Mondtam hogy alapból is az orvoshoz indultam (a nagy frászt) de így nem tudok. Ő mondta hogy szívesen segít (nagyon félénk természetű és nagyon zavarban volt) mondta csak nem tudom hogyan. Utána mintha más világba került volna rám nézett és elkezdett gondolkodni. Kérdezte hogy annyira fáj hogy egyáltalán nem tudok rá lépni? Mondtam hogy igazából ráálni talán. De menni biztosan nem két lépést sem. Akkor odahajolt és mondta hogy kapaszkodjak belé és (bal lábamat színleltem) mondta hogy mindig amikor lépnék vele akkor kapaszkodjak belé. (Persze ezt azért nem kellett volna mert nem vagyok fogyaték xD)

Mentünk így kb összebújva hihi és közben beszélgettünk hogy mégegyszer nagyon köszönöm. Utána már egy kicsit feljebb vittem a lécet. Mondtam neki hogy nekem is ilyen pólóm van otthon de rajta jobban áll. Itt mintha leesett volna neki az egész hála a jó istennek xD Mondta hogy neked is biztos jól áll neked jobb tested van mint nekem. (Pedig ezt egy szóval nem mondtam) Utána elengedett és én meg mentem mellette. Persze ezt nem vettem észre. Utána mondta hogy beülünk előtte kávézni mondtam igen akkorra sem vettem észre. Leültünk mondta nem is tudta hogy gyógyító ereje van. Utána leesett a szitu. Basszus ott mentem egy egész utcán mellette. Ott elkezdtem habogni, köhögni mert majd meg fullattam amikor leesett. Mondta hogy nem haragszik csak mondjam meg mire volt jó ez az egész színjáték. Ott bevallottam ha már egész nap ezért csináltam. Mondtam hogy már régóta tetszel nekem és megszerettelek volna ismerni. Ott némán ült. Utána elkezdtem így pakolászni meg így vakargatni a kezem hogy bocsi ez szar ötlet volt inkább menjünk. Majd mondta így nagyon romcsin xD hogy én is bejövök neki csak nem szereti az ilyen bármilyen színjátékokat. Utána történt aminek történnie kellett elhívott moziba. (Hú)

Azóta 2 éve együtt vagyunk és az én részemről én soha nem akarok tőle elválni. Mert abba bele halnék. Persze nem azt mondom hogy kényszerítem hogy maradjon ha menni akar akkor bármennyire fáj mert egyszer ez is meg fog történni elengedem. De nem is akarok ebbe belegondolni.

Bocsánat egy regény lett nem hittem volna hogy ilyen hosszú lesz. Csak mondom kérdező hátha hallasz ilyen sztorit akkor bátorságot merítesz és elhívod vagy valamit csinálsz. Bár ehhez kellett egy nagy adag szerencse is de sikerült. Sok szerncsét :)

2019. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!