Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Negyvenes homo vágyakkal, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes homo vágyakkal, van itt hasonló srác?

Figyelt kérdés
Negyvenes, sportos, jóképűnek tartott, hetero viselkedésű és életvitelű, nem előbújt pasi vagyok, de mindig is érdekelt a homoszex. Tinédzserként is srácokat képzeltem el faszveréskor, most is megnézem a pasikat az utcán. Izgatna, ha egy nálam fiatalabb dominálna, alázna. Mit szóltok ehhez? Van még itt rajtam kívül hasonló vágyú, esetleg fiatal, domináns srác?
2019. aug. 24. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nem, nincs
2019. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiforditottfiu válasza:
82%

No, várj egy kicsit, itt két kérdés is van, az első, hogy mit szólunk/szólok az általad leírtakhoz.

Szerény véleményem szerint látens homoszexuális vagy/lehetsz és az amit írtál az számomra ellentmondásos, de csak ha értelmezem. Heteroként élsz nőket dugsz de a pasikra izgulsz fantáziálsz velük és annyira vágysz rá hogy itt (is) keresel magadnak partnert. Ha én lennék így ezt tuti helyre raknám magamban vagy átfogalmaznám amit mondani akarok.

És, hogy van e itt valaki aki számodra potenciális hím domina lehetne, az megint csak biztos rengetegen vannak, ha csak a kérdéseket válaszokat végigolvasom rengeteg itt a f@rtúró és plusz azok akik csak olvasgatnak se nem kérdeznék se nem válaszolnak. Lehet hogy egy erre szakosodott oldalon kellene próbálkozni ha eddig még nem tetted.

De egy tuti, le a kalappal előtted és mindenki előtt aki még akarja élni a vágyait és nem akarja magába folytatni, hogy ennek okán frusztrációval telve megkeserítse az embertársai életét :)

Hajrá

2019. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátot, abban elmondom!
2019. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!