Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzívok tulajdonképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzívok tulajdonképpen valahol lányok?

Figyelt kérdés
Személyiségükben, vonásaikban, mozgásukban, érzelmeikben. De mégsem transzik, mert valahol fiúk is.

2019. aug. 27. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. Úgy ahogy van. A melegek férfiak és férfiakhoz vonzódnak. Ennyi. Nem nők, nem lányok. Legtöbbjük egyáltalán nem is lányos.

A párom pl sokkal férfiasabb nálam minden tekintetben pedig én sem vagyok egyáltalán nőies. És ő a passzív fél.

2019. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez olyan hülyeség. Még a hetero pasik között is van aki kifejezetten szereti az anális izgatást, akkor az is lány és leszbikus vagy mi? Ettől nem lesz senki lány, még lányos SE. Vannak melegek akik igen kicsit "lányosabbak" de ez sehol sem függ össze ezzel.

Ismerősöm csupa izom, szőrös, mély hangú, szerintem minden harmadik lány nedves álma, a pasija dettó ilyen, az talán minden másodiké, és nem lett lányos attól hogy ő a passzív.

2019. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Van olyan passzív aki igen és úgy érzi, hogy férfi testbe született nő, de a többség NEM! Ugyanúgy férfinek érzi magát, csak a saját neméhez vonzódik. Ha nem így lenne akkor minden passzív rohanna átműtetni magát, de még a shemale-k is meghagyják "ott lent".
2019. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
azért mert én jobban élvezem azt, hogy belém hatolnak és nem én hatolok a másikba, nem érzem egyáltalán nőnek magam és a viselkedésem sem lesz más. Egyszerűen ez jobban izgat, mint amikor valakit az orál jobban izgat a behatolásnál
2019. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Volt egy érdekes tanulmány, miszerint a homoszexuálisok egy jó réesze valójában transzszexuális lenne, csak vagy nem vallják be maguknak (műtéttől való félelem, társadalmi megítélés, hiszen a homoszexualitást többé kevésbé el lehet titkolni de eg ynemátalakító műtétet korántsem), vagy nem teljesen biztosak benne, hogy a másik nem bőrében lenne e teljes az életük (butch leszikusok, és feminin meleg férfiak).

Szóval, hogy mennyire lányok a passzív meleg fiúk az jó kérdés, de lehet ebben az elképzelésben valami.

2019. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

5-ös, úgyvan! Nem lennének, hanem azok. Azok a feminin viselkedésű, mentalitású, női képességekkel, meglátásokkal rendelkező fiúk pszichológiai értelemben ugyanúgy transzneműek.


A probléma azzal van, hogy valaki kitalálta, hogy a transzneműség azzal egyenlő, onnan kezdődik, hogy valaki át is akar változni testileg. Miközben a transzneműek elsöprő többsége nem akar. Őket perpillanat nem nevezzük

transzneműeknek, pedig mentálisan ugyanúgy azok, pszichológiailag nők, a hülye is látja, ez nem kívánságműsor... (meg vannak genderqueerek is férfi és nő mentalitás között)


Viszont amikor a sok okostojás elkezdi fejtegetni a homoszexuálisok milyenségét vagy épp a homoszexualitás okait, akkor igenis szét kéne tudni előtte választani egy szexuális orientációt meg egy pszichológiai nemi másságot egymástól, különben csak dőlnek a blődségek...

2019. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Okééé... :D

No... Semelyik okos nem találta ki, hogy minden transznemű át akarja műttetni magát. :D

A dolog becsületes neve: transzneműség vagy transzszexualitás vagy nemi szerep diszfória, szó szerint: rossz érzés a nemi szereppel kapcsolatban.

Mármost... Itt megint keverjük a szezont a fazonnal úgy, hogy még azt se tudjuk, hogy egyáltalán miket keverünk: a metroszexualitás nem egyenlő a transzneműséggel. És mindkettő független a szexuális orientációtól.

Annyiban talán nem, hogy a statisztikák szerint azok a gyermekek, akik nemi szerep diszfóriával élnek, náluk később ez sok esetben megszűnik, viszont nagyobb eséllyel azonosítják magukat melegként. Ez nem ítélkezés, meg nem hőbörgés. Kapásból első forrásnak egy jegyzet a semmelweis.hu-ról, a Semmelweis Egyetem oldaláról:

[link]


Tehát:

A meleg srácok meleg srácok, szerepvállalásuktól függetlenül a nemi szerepükkel maximálisan azonosuló pasik. A transzneműek transzneműek, azaz olyan emberek, akiknek a biológiai és pszichológiai nemük eltér. A metroszexualitás pedig mindkettőtől független fogalom, egy életmódot jelent, semmi többet.


18/p

2019. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
100%
Nos néha passzív is vagyok de nagyon nem érzem magam lánynak. Nincsenek feminim vonásaim gesztusaim. Pasi vagyok aki szereti, hogy a fenekét is kényeztessék. :) ☺☺😛😛
2019. aug. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj

Rám sokszor mondják, hogy lányos vagyok. Külső, személyiség stb.

De nem igazán szeretnék semmit sem átrendezni ott lent szóval nem hiszem, hogy transz lennék.

Szerintem az, ha valaki kicsit lányosabb, csak személyiségtől függ. Semmi mástól. Láttam én már ilyen hetero fiúkat is. Na akkor velük mi a helyzet.

Nagyon sok férfias passzív van egyébként külsőre, személyiségre.

Ők sem transzok egyáltalán, csak tudják mit szeretnek.

Ilyen egyszerű.

Nem kell általánosítani.

2019. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!