Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 25 éves meleg srác vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves meleg srác vagyok és mivel kisebb a péniszem az átlagnál nem merek ismerkedni ( 11-12 cm) passzív. Szeretnék egy olyan fiút akinek hasonlók az adotságai merg nekem ez jön be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek ismerkedni mert ha találkozásra kerül a sor félek mindig mit szol mejd hozzá. Ezért írok ide hátha itt nyiltabban könyebb kicsit beszélni rola.

2019. aug. 29. 08:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nincs bajom az ilyen jellegű"problémákkal".Igaz nem is vagyok egy szexmániás k...rógép.kinőttem abbol a korból
2019. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha passzív vagy akkor szerintem m1 mekkora , én is voltam már passzív sráccal akinek ekkora volt kb de mivel passzív igy tok m1
2019. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Engem zavar ha egy passzívnak nagy szőrös farka van!

Te egy előnyös cicafiú lehetsz.

2019. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ;)
2019. aug. 29. 08:52
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
IMÁDOM a kis farkat. Szóval ha nem azért kicsi amiért sokaknak (mert nem vékonyak) akkor bátran írj rám.:)
2019. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok passziv de csak 15 cm. Akkor én mit szóljak?
2019. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5%
Jótanács: ne legyél meleg! Csajozz inkább!!!
2019. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDD #7es, ezt te sem gondoltad komolyan, remelem :))))
2019. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem Ғaszfétisesekkel kéne ismerkedni. 20 éve a heterók szerették úgy láttatni, hogy csak belőlük áll a világ, ma a Ғaszfétisesek szeretik láttatni, hogy csak belőlük áll a homoszexualitás. Hát nem. Vannak még emberek ezen a bolygón, akiket nem a micsodád, hanem más testrészek izgatnak, a tested további 99%-a: has, comb, fenék, vádli, láb, felsőtest... Meg aztán ha helyes, aranyos passzív vagy, tán még szerelmes is lehet beléd valaki, aki ölelgetni és vigyázni is akar rád.
2019. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

#7, Vargha Gábor


Köszönjük, hogy lehoztad közénk a fényt és megvilágosodhattunk általad! Ha te nem lennél, még 1000 évig a sötétben tapogatóztunk volna a jótanácsod nélkül. Hogy ez nekünk nem jutott eszünkbe eddig?!?!

Egyébként ebből a logikából kiindulva: Ha csajozni kezdene a srác, akkor megnőne a mérete??? Vagy a csajoknak elég lesz majd a 11-12 cm is? Vagy mitől lenne neki jobb, ha csajozna??? (Facepalm)


A kérdezőnek meg: Nyugtasson a tudat, hogy nem mindenki méretorientált. :) Pl. nekem totál nem számít, hogy kinek mekkora van a lába között. Teljesen hidegen hagy. Ha valakit szeretek, nem a mérete miatt fogom szeretni vagy nem szeretni. Gondolom mások is vannak így rajtam kívül, szóval no para. Sokkal fontosabb a személyiség, a stílus, a humorérzék, a megbízhatóság etc., mint a méret.

2019. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!