Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen melegbulik lesznek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen melegbulik lesznek még idén? Van itt olyan, aki barátokkal megy és esetleg van hely nekem is?

Figyelt kérdés
18 vagyok, még új nekem ez a meleg dolog és szeretnék más hozzám hasonló emberekkel találkozni, de nincs kivel elmennem.
2019. szept. 3. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene kísérő, nem 14 éves vagy. Pont azért mész egy buliba, szórakozóhelyre hogy ismerkedj nem?
2019. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem jönne oda hozzám senki és én se mernék odamenni senkihez, nem tudom mit kéne mondanom.
2019. szept. 3. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
mi 2 helyes fiatal fiu vagyunk,jarunk meleg bulikba..küldj azert arcos képet...anelkul nem ..
2019. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!