Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet melegkent heterok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet melegkent heterokent elni? 19/F

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom magam elfogadni melegkent,csaladom,barataim mindenki homofob...en magam sem tudom magam elfogadni annyira hogy erzelmileg csak a lanyok vonzottak idaig,folyamatosan oket keresem veluk keresek kapcsolatot oket nezem meg,aztan sunyiba a sracokat ,ferfiakkal a csok ,olelkezes, egyuttalvas elkepzelhetetlen majdhogynem taszit a gondolata is es szerintem azert mert elnyomom magamban vagy nem tudom,lanyokkal viszont ezeket a romantikus dolgokat nagyon elvezem..viszont szexualisan csak a ferfiak izgatnak fel,mar a gondolat is..viszont amint elkepzelem hogy sraccal legyek buntudatom lesz.Amint merevedesem lesz onnantol viszont ugy kepzelem mintha lannyal csinalnam es ugy oke de felizgulni nem rajuk tudok..viszont fenekbe sosem tudnam berakni a lompost:/ passziv resz erdekel de hianyozna az aktiv resz de nem megy fenekbe...meg a sok maceras elokeszulet..kiskorom ota sajat gyereket szeretnek..nem birom elfogadni magam annyira probalom de megis tagadom es lanyokfele huzok,akik hasonlo helyzetben voltak/vannak mit tettek?

2019. szept. 11. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Éles helyzetben le tudnál feküdni lánnyal? Felállna?

Ha más nem, egy prostival ki kellene próbálni.

2019. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi van, ha mégsem vagy meleg? Ez a taszít a másik nemmel való dolog, ez elég heteros. Előfordult, hogy izgultam már jó mellekre, pedig full hetero nő vagyok. Szerintem próbálj megnyugodni, ne a környezeteddel foglalkozz, és tisztázd az érzéseid
2019. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a farok, néha okosabb, mint maga az ember. Az nagyon is jól tudja, hogy mire van szükséged. Ha olyat csinálsz, ami tetszik neki, akkor teszi a dolgát. Szerintem keresd meg azt a helyzetet és embert, amire a farkad is azt mondja, hogy oké.
2019. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Erősen ambivalens a szexuális irányultságod, inkább hasadt, erős biszex "beütéssel".
2019. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Szerintem heteroromantikus homoszexualis lehetek hogy elter a ket dolog..

lannyal elkepzelni eltudom csak merevedesem nem lesz,veluk abszolut nem taszit a szex mint ferfiakkal a romantika.

Lannyal nem voltam mivel sosem allt rajuk fel felek ha baratnom lesz beegek szexnel..de nem csinalhatom ezt eletem vegeig hogy egyedul vagyok mert nem merek egyik iranyba sem lepni.

2019. szept. 11. 20:53
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg csak simán félsz a közelségtől. Közel engedni magadhoz valakit nagyon veszélyes. Lehet, hogy már közel engedtél magadhoz valakit, aki nem bánt veled jól. Amíg egy helyben állsz, nem tudod, hogy mi van jobbra és balra. Indulj el.
2019. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Koltozz el minel messzebbre a csaladodtol barataidtol mert igy csak szenvedni fogsz egesz eletedben
2019. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az azért sokat mond a dologról, hogy a homoszexualitásoddal kapcsolatban először a családod és a környezeted homofóbiája jut eszedbe mint érv és csak utána saját magad.

Egy kis játék:

Feküdj le az ágyadra, tegyél be valami nyugis zenét és képzeld el, hogy egy lakatlan szigeten vagy ahol soha senki sem láthat meg és ahol azt csinálhatsz amit akarsz mert senki sem tudja meg. Majd képzeld el a tökéletes nőt és a tökéletes férfit számodra. Ha megvan gondold végig, hogy melyikkel szeretnél inkább együtt lenni. Úgy, hogy soha senki sem fogja megtudni. Talán kicsit tisztábban látod utána a helyzeted.

2019. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Csaladomat nem hagyom el mindenben tamogatnak es amire szuksegem van bisztositjak,nagyon jo a kapcsolatunk.Ez ha kiderulne akkor lenne nagy csalodas szamukra,ahogy nekem is.

Utolso ha elkepzelnem akkor a lannyal elnek egyutt,veluk sokkal jobban kijovok szeretem a kozelseguket,viszont a sraccal probalnek ki elobb dolgokat es csak utana a lannyal :/

Abban bizok meg hogyha kiprobalom mindket nemet akkor ferfiakkal kevesbe fog vonzani mint amennyire vartam,lanyokkal pedig forditva.

2019. szept. 12. 17:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Csaladomat nem hagyom el mindenben tamogatnak"

Mármint anyagilag, de másképp nem, a kérdésből is adódik.

2019. szept. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!