Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a pesti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a pesti melegbárokról?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szeretném alkalmanként jól érezni magam, de az internet szerintem egy elég veszélyes és problémás hely, ami az egyéjszakás partnerkeresést illeti.


Gondoltam élőben jobb és egyszerűbb lenne ez, de még sosem voltam ilyen meleg ismerkedős helyen.


Melyiket ajánlanátok?

Egyedül gáz menni?

Mennyi az esélye, hogy találok gyorsan alkalmi partnert? Vagy oda mindenki komoly kapcsolatért megy?

Egyszerűen csak menjek be, üljek le és várjam, hogy valaki odajöjjön vagy mi?


2019. szept. 14. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Undorito az osszes melegbar...
2019. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Akár hetero, akár eltérő, de minden ismerkedés ugyanúgy kezdődik, odamegy az ember, társalog, jól érzi magát, aztán ki tudja mi történik, ha megfelelő, kölcsönös szimpátia alakul ki.

Alterego - nem olcsó, de teljesen normális, kulturált hely.

2019. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Én Coxxba szokta menni, ettől általában mindenki rosszul van, de én azért a védelmére kelek.

Ez men-only bár, és nekem ez kifejezetten tetszik. Van cruising hely, sötétszoba, kabinok, sling, sőt még egy autó is, szóval ha kalandozni szeretnél, akkor erre is van lehetőség. De ha ismerkedni szeretnél, akkor maradsz a bár részen, és ennyi.

Egyáltalán nem gáz egyedül menni, én elvétve voltam ismerőssel.

Elég valószínű, hogy találsz alkalmit, nem kell félni, nem csak idősek vannak lenn, sok a fiatal is, bármilyen meglepő, én is 22 évesen kezdtem el oda járni, még ennél is fiatalabbak is szoktak lenni.

Ne nagyon várj, általában mindenki félénk, én úgy vettem észre. Ha hátramész a cruising helyre, ott szemezgettek kicsit, aztán lépj oda, érj hozzá vagy kezd el simogatni, és kiderül, hogy viszonozza-e. De ha ott vagy akkor már egyértelműbb lesz. :D

Írj privit, ha érdekel még valami ;)

27F

2019. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezert undorito ag ossezs meleg bar mert tidzta ferto minden,ossze basznak mindent es max ott dughatsz ahol mindenki ams. Egyebkent minek kurelnak az emberek egy szorakozohelyen?
2019. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!