Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A fiatalok között van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok között van olyan, aki szereti az ötvenes korosztályt?

Figyelt kérdés
A hirdetéseket látva az a tapasztalatom, hogy a legtöbb 20-25 év körüli srác behatárolja, kivel szeretne találkozni és az 50 feletti korosztályt nagyon kevesen jelölik meg. Ha valaki mégis ötven éves és szimpatikusnak tartja a fiatalabb srácokat, találhat-e olyat, aki nem pénzért találkozna vele, hanem azért, mert ez a korosztály a kedves számára?

2019. szept. 21. 01:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
21%
Ez elég undorító, fiad lehetne mind. Sajnos vannak ilyen anya (vagy inkabb nagymama) komplexuszos pasik de a legtöbb csak szexelni akar vagy pénzt, gondold már el hogy néznél ki egy 20 éves gyerekkel kézenfogva. Mindenki fogadja már el a korát es ott keresgéljen...
2019. szept. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Az ötvenesek sokan le vannak robbanva. De aki jól tartja magát, simán találhat magának fiút. 20/f
2019. szept. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
ha igényes, akkOr simán talál
2019. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Hadd kérdezzek vissza. Ha az 50-es pasi sem tartja vonzónak a saját korosztályát akkor miért csodálkozik, hogy a fiatalok többsége is így van ezzel? Ha meg nem értesz vele egyet akkor miért nem olyannal kezdesz aki korban közelebb áll hozzád. Ne válaszolj. Tudjuk miért...
2019. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Gusztustalan 🤮🤮🤮
2019. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha jól tartja magát és nincs lerobbanva akkor nagyon is bejön nekem egy 50-es daddy
2019. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Én nagyon szeretem a idősebb nőket f 28
2019. szept. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Én nagyivben lesz....tam ki mit szólt :

20- evesen 35é bnőm volt 5 évig

35- évesen 17é bnőm volt 60 évig

50- évesen 20 éves bnőim vannak.


Na és ? Ki kostól le és itél el ? Pont nem érdekel. De én legalább végigélveztem (eddig) az életem.


Nézzetek már körül egy kicsit reálisan !!!

100 ásó-kapa párból 80 tiz év alatt tönkre tette az életét. Mivel ?

Idő előtti házasság, 1-2 gyerek, egy "laza" lakáshitel, munkahely elvesztés stb stb.

És ezek kostólnak le és itélnek el olyanokat, akik nagy korkülönbséggel addig élvezik egymást, amig kólesik.

És most nem csak a tapétalevakarós szexről beszélek.

Egy 20-onéves srác egy 30-40-es NŐ-től annyi simogatást szeretetet kap, amit egy 18-20 éves kiscsirke soha nem tud kicsikarni magából, mert neki még !!! a FB-selfivilág és az elődamommagamjónővagyok a fontos. Tisztelet a kivételnek, de sztem 50 lányból jó ha 5 van aki nem ilyen.

Na ez az 5 fog aztán összeállni egy 50-es intelligens pasival, akire fel tud nézni, mint férfire, sokat tanulhat tőle, kultúráltabb életvitelt, nem műanyagtányéros vacsorákat, nyugodt kiegyensúlyozott hangulatot és totális kielégülést testileg-lelkileg, mert NŐ-ként bánnak vele.


Nekem ez a véleményem, pontozzatok le, én meg tovább élvezem a szépet és az életemet, addig, amig járókeretet nem raknak elém.

2019. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Mindig is fiatalabb párjaim, barátaim voltak.Egyáltalán nem kell azt hinni,egy életkort jelölő számról,hogy amögött egy leamortizált kéjenc vénség van.

Ötven leszek,de nem látszik rajtam és nemcsak a sok mozgás, a cigi és alkolholmentes élet miatt, hanem azért mert optimistán állok az élethez, tudok jókat nevetni,szeretek beszélgetni és megbecsulöm,aki ilyen. Ja igen és ennek ellenére nem hordok izomtrikót és pálmafás sortot, hogy fiatalabbnak lássanak.

A belső és kulső egészség a legfontosabb,akkor az életkor nem számít.

Ha akarnám naponta lehetne más srác az életemben, de alkalmik, pénzéhesek, vagy betegek nem érdekelnek.

Szeretem az értelmes és kedves fiatalokat, akikkel egyenrangúan lehet beszélni, sokat jönni-menni, szeretem ha főzhetek neki és egyutt, beszélgetve eszegetunk, akivel összebújva lehet beszélgetni, filmezni, nevetni.

Igen,szertetem a gyengédséget,figyelmet adni,de kapni is. Legutolsó párom 19 volt, én 46, mikor összejöttunk, három évig éltem vele.Fél éve vége lett,de nem haraggal.

Ha ismét kapcsolatot szeretnék, akkor biztosan egy értelmes, érzelmes sráccal tudnám elképzelni.


Utóbbiból van a nagy hiány, illetve lehet, hogy nem is hiány, hanem rejtőzködés.


49F /Bp

2019. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
nekem a vékony szálkás ötvenes bejön
2019. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!