Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg aki maga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg aki maga is úgy gondolja, hogy a nevelés, rossz családi háttér, apakép hiány miatt lett homoszexuális?

Figyelt kérdés
Tehát úgy gondolja, hogy nem veleszületett, és lányokkal is próbálkozott, de nem tudta magát ezek miatt férjként elképzelni magát stb.

2019. szept. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
A szexuális irányultság nem veleszületett tulajdonság, de nem is betegség. Azok hangoztatják azt, hogy nem tehetek róla így születtem/genetikai oka van akik még nem fogadták el önmagukat.
2019. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Én meleg vagyok, felvállalom és büszke is vagyok rá, de szerintem velemszületett dolog!
2019. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak belemagyarázás, olyanok csinálják akik elhiszik hogy melegnek lenni bűn, és mentségeket keresnek. Az apakép hiányától senki sem lesz meleg. És "normális"házasságban élő szülők gyereke a melegek többsége.
2019. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3.

Ha azt nézzük hogy százalékos arányban vannak melegek az emberek között, akkor természetes hogy a normális családokból származik a melegek nagyobb része, mert ma még a "normálisnak mondható" családok vannak túlnyomóan. (de azért van az a mondás, hogy mindig a hülyék voltak/vannak/lesznek többen!)

2021. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!