Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rendezetlen, fogszabályozásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendezetlen, fogszabályozásra szoruló fogsor mekkora "turn off" számotokra?

Figyelt kérdés

És a hagyományos fém fogszabályozó?

18/F


2019. szept. 23. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendezetlen fogsor nem zavar amíg nem kelt nagyon igénytelen összhatást. Fogszabályozó meg egyáltalán nem turn off inkább jó pont is hogy az adott srác foglalkozik a fogai egészségével és sokaknak cukin áll a fogszabályozó. :D
2019. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, a pasi elfogadja-e magát. Ha igen, akkor nem lenne showstopper.
2019. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rettenetesen álltak a fogaim fogszabályzás előtt, 4 évig kínlódtunk, mire lett belőle valami, szóval én pl. nem vagyok az, aki emiatt a másikat nem veszi emberszámba... de ha az arcod nem tetszene, akkor csinálhatnál akármilyen fogakat, az arcból nem tudok engedni.
2019. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fogak nagyon fontosak!de.... ha valaki megteszi azt hogy rá van szorulva és fogszabályozásra megy ...az nekem azt jelenti hogy ad magára....ugyanilyen az is ha valakinek koronája vagy fogpótlása van.meghagyhatná a foghiányt.....de nem....inkább csináltat egy műfogat.szerintem ez pozitív dolog
2019. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért azt se felejtsük el, hogy sok esetben a fogászati kezelés költsége akadályoz meg valakit.

2019. szept. 23. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem is szabad elfelejteni ,hogy egy valamirevalo fogsor egy átlag ember számára megfizethetetlen.ezért fontos a megelőzés....de!mi van akkor ha nem a nem megfelelő szájhigiénia miatt megy vkinek tönkre a foga.baleset,gyógyszermellékhatás,vagy mint nekem egy nem megfelelő fogorvosi kezelés miatt.kb 400 ezerbe van eddig.és csak a "kirakat.és nem is a végleges megoldás.
2019. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!