Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van még valaki így, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki így, vagy tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Fiatal, pesti, bi srác vagyok, egy részeg kalandon kívül semmi komoly soha nem volt fiúval, pedig nagyon vágyok rá.

Nem tudom viszont, hogy hogyan próbálhatnám ki.

Meleg bárokhoz/szaunákhoz én túl félénk vagyok, neten keresve partnert (pl tinder) meg félek hogy ismerősbe botlok.

Bármi más opció,vagy hasonló helyzetben lévők vannak?

(privi is jöhet)



2019. szept. 23. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Majd itt írnak, ne aggódj.
2019. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Próbálkozz eleve csak melegek által használt társkeresőkkel (pl planetromeo). Ha ott összefutsz valakivel akkor tuti, hogy ő sem véletlenül van ott. Szóval nem fogja elhíresztelni mert akkor magyarázkodnia is kellene.
2019. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Szia kedves kérdező, írj nyugodtan.
2019. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -remete- ***** válasza:
91%
Szerintem jelen kell lenni előbb utóbbeglesz akire vágysz illetve neked van szánva. Pár dolgot én betartok ha jön be engedem ha megy elengedem. Így nem sérülök nem agyalok.
2020. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!