Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok túl agyalom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok túl agyalom a dolgokat?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 3 hónapja együtt vagyunk és olyan dolgokat mond illetve csinál néha. Van egy srác akire féltékeny vagyok mert elvileg a barátja de nekem nagyon gyanús a dolog. Sokat beszélgetnek meg munka társak is de elvileg a srác nem meleg. A párom azt mondta nekem amivel csak még jobban felhúzott hogy ha nem lenne hetero a srác akkor már régen történt volna valami köztük. Meg olyanokat írogat neki a párom hogy te vagy a példaképem mert a gyerek maratonokat fut le. Ami nagyon kiborított hogy azt írta: a te arcképedet akarom viselni egy pólón meg csináltassunk közös pólót. E mellett eteti a gyereket meg ilyenek. Annyira mérges vagyok és féltékeny.

2019. szept. 24. 00:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azzal nyugtat a párom hogy felesleges idegeskednem mert ő soha nem csalna meg.
2019. szept. 24. 00:38
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet hogy csak heccből csinálja ezeket a párod mert látja rajtad hogy zavar? De ha változatni akarsz akkor beszélj vele komolyan ha meg nem változik szakíts vele.
2019. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
"ha nem lenne hetero a srác akkor már régen történt volna valami köztük" na ennél a pontnál szerintem egyértelmű a dolog. Még hogy nem csalna meg? Ilyet viccből se mondok a páromnak.. szerintem hanyagold a srácot
2019. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég gyökér a barátod. Ha ilyen 3 hónap után, akkor mi lesz később? Dobd mielőtt tényleg megcsal vagy tovább mérgezi a kapcsolatotokat
2019. szept. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3 honap = 0. Emiatt kerdest kiirni istenem...

De amugy ha igy viselkedik, akkor mondd el neki mit gondolsz, es akar el is hagyhatod, ha nem javit a viselkedesen. Engem nagyon duhitene a helyzet.. :/

2019. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Még van az éremnek másik oldala! A te viselkedésed az ami mérgezi ezt a kapcsolatot. A féltékenység egy ok nélküli félelem. Miért ne lehetne neki példaképe egy maraton futó, akinek tényleg kitartása, erős akarata van a saját teste felett. Te nem lehetsz ebben a példaképe. Tudod a másik oldalról meg az a rossz érzés, hogy ott vagytok együtt, de azt érzi hogy nincs meg a bizalom a részedről, pedig lehet őszinték az érzései irántad. Te pedig féltékeny vagy, kombinálsz, már ha valakivel többet beszél (munkatárs) akkor már gyanús minden. Nagyon el fogod ezzel rontani, mert lehet hogy cukkol téged csak, hogy vedd észre magadat. De egy idő után már nem akar úgyse semmit bizonyítani, meg neked addigra nem is lehet semmit mert elborította az agyad a féltékenység. Na ilyenből a legjobb kimenekülni.

Az egész pedig ott hibádzik, hogy miért nincs köztetek őszinte kommunikáció? Miért csak féltékeny érzésekkel lehet kérdezni a másikat? Rögtön vádolva érzi magát, persze hogy ilyet mond mert igazságtalan amivel vádolod. Te is előbb fordulsz ide, mert itt azt hallod amit hallani akarsz, látható az első három kommentből. Közben meg se fordul a fejedben, hogy lehet tévedtem, megcsalnak az érzéseim, és ez egész csak egy nevetséges hiszti. A fenti írásodból, és komolytalan tényekről nekem ez jött le.

2019. szept. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
56%
A felesleges és beteges féltékenykedéssel szépen megölöd a kapcsolatotokat és azt éred el, hogy a párod kirak téged. Be kéne vallanod magadnak, hogy önmagadban nem bízol és ezt vetíted ki a párodra féltékenység formájában.
2019. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dee nagyon is megcsalna téged. Ilyeneket viccból se mondanék a páromnak. Jobb ha elbeszélgetsz vele h vegyen vissza
2019. szept. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet igazatok van én reagálom túl a dolgokat sajnos sokszor előfordul
2019. szept. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!