Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lehet tolerálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tolerálni, hogy nekem ez tetszik? 19/L

Figyelt kérdés
Barátnőm egy elég felelősségteljes, határozott nő, saját albérlet, munka, minden. Ő 21, szóval nem sokkal idősebb nálam, viszont imádom, ha gondoskodik rólam. Ha babusgat, ha dominál. Persze nem beteges szinten, ez az szexre egyáltalán nem jellemző. Mondta, hogy őt ez zavarja, hogy még nem vagyok teljesen felnőttes és felelősségteljes. Most kezdetem az egyetemet, lett munkahelyem, abban bízom, hogy ez megváltoztat majd, bár nehezen tudok hozzá máshogy viszonyulni. Barátaimmal érett vagyok, egyszerűen csak vele gyengülök el. Van, akinek külön ez tetszik? Hogy a barátnője hozzá bújik, meg tök cuki és kis "védelmezésre" szorul?

2019. szept. 24. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy lánynak ilyennek is kell lennie 😊 24/F
2019. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes, sőt, van amikor én, férfiként jobban igénylem hogy hozzábújhassak mint ő hozzám.
2019. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is ilyen volt. Cuki, bújós, és baromi jó az ágyban, sub típus. Ő mégtanul, én dolgozom és saját lakásom van, 4 év van köztünk.
2019. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem olyan viselkedés amit tolerálni lenne szükséges. Semmi kivetnivaló nincs ebben, a személyiséged egy bizonyos részének erre szüksége van, éld meg, ennyi az egész.
2019. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi problémám.
2019. szept. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!