Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti meddig várnátok a fordulatra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig várnátok a fordulatra?

Figyelt kérdés

Két hónapja jöttem össze a barátommal, akkor nagy ő-nek hittem. Nálam tíz évvel idősebb,sokáig magányosan élt.

Elég érzelmi csiriz, amit nehezen viselek. Ha találkozunk,akkor nem nagyon beszédes, inkább csendben néz engem.

Szexben pedig még egyáltalán nem történt semmi, még petting sem, mert ahogy levetkőzik, lelohad a farka és többet nem áll fel, de engem kielégítene, viszont nekem ez így nem jó. Azt mondja, mindent lassan kell csinálni, ő nem kapkodós. Két hónap alatt alig volt intim helyzet, ami volt, mind ilyen lapos és kudarcos. Normális, értékes ember, de nem tudom, meddig várjak, fog - e javulni ? nem vagyok szexmániás,de a szex nagyon is fontos egy kapcsolatban .

Meddig várjak, fiatal vagyok ahhoz, hogy aszkéta legyek...


27 f


2019. szept. 25. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 40 felett is keményen áll, és napi szinten kívánom a szexet. Ha a barátodnak olyan gondjai vannak amiket leírtál, akkor valószínűleg orvoshoz kellene fordulnia, vagy életmódot változtatni.
2019. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Én nem várnék. Egy kapcsolat elején még éppen nagyobbnak kéne lennie a szexuális étvágyának. És úgy tűnik a párod nem is tesz semmit érte. Én hagynám a francba szerintem jobbat érdemelsz.
2019. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Várjál még egy pár évtizedet, majdcsak elmegy a fiatalságod így, a semmire...
2019. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!