Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ha lenne egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha lenne egy olyan meleg barátotok, aki közel áll hozzátok és őszinte a barátságotok, akkor előtte nem is lennétek szégyenlősek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen barátom és nem vagyok előtt szégyenlős
2019. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem vagyok szégyenlős. Meleg barát pedig nem akarna lefektetni, szóval nem kéne "aggódnom"
2019. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, most ki ne találd, hogy eljátszod a meleg barát szerepet csak azért, hogy vetkőzzenek előtted😂 Ennyire nem lehetsz kétségbeesett
2019. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én sosem értettem ezt.. :D

Egyik haverom barátnője nem tudta, hogy nálam mi a dörgés.. azt hitte, hogy meleg vagyok, (amúgy biszex) mert akkoriban éppen nem volt barátnőm és nőügyeim sem voltak, aztán egyszer rákérdezett, hogy mióta nem voltam nővel, mondtam neki, hogy két éve, kérdezte, hogy ne hiányzik? mondtam neki, hogy nem. (azt hitte kamuzok és szűz vagyok) Sokat beszélgettünk jó barátok lettünk, és rájött, hogy másként gondolkodom mint a pasik nagyja.. néha beszélgettük pasikról csajokról, szóval csak ment a témázás:D egyszer átmentem hozzá, és mutatta, hogy milyen új felsőt vett, amit felpróbált előttem és ledobta hozzá a melltartóját is. Én meg csak néztem megütközve magam elé, hogy mi a fa.. van? Mondom neki, figyu már a legjobb barátom csaja vagy, és itt meztelenkedsz előttem, ez nekem "weird" de nagyon, mondta, hogy ebben nincs semmi, tudja, hogy nem akarom megdugni. Erre mondtam neki, hogy de, igazából de, csak azért nem nyomulok mert a barátom csaja vagy, amúgy így hogy megismertelek bejössz mint nő, szóval ez ilyen:D

Na, aztán amikor mentünk buliba volt, hogy ő előttem öltözött, srácokat kizavarta, de én meg az egyik barátnője maradhatott, a barátnője sem értette igazán, hogy mit keresek én ott miközben ő öltözik:D és ő halál nyugodtan mondta, hogy előtte lehet, ő más:)


Szóval ő pl felülemelkedett ezen.. szerintem ez is ilyen bizalmi kérdés. Meg lehet, hogy nem akarják felhúzni vele a pasikat.. De ezt sosem értem meg, mert nem állatok vagyunk, attól mert valami szép és kívánjuk még nem jelenti azt, hogy elvesszük akkor is, ha pl a másik ne akarná.

Ilyen ez a strandon is.. tangás fürdőruha simán belefér, meg fürdőruha felső is, de ha melltartóban látod, akkor már takarja magát ?? :D fuck logic. :D

Szerintem túl van tolva ez a meztelenkedés kérdés..

2019. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem vagyok szégyenlős, viszont mindennek van határa. Meztelenre például senki előtt nem vetkőznék le, de ha hátat mutatok, és úgy átveszek egy pólót, azzal senki előtt nincs problémám.
2019. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szégyenlős eleve,barát elott se.
2019. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lennék előtte szégyenlős
2019. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben sem vagyok szegyenlos
2019. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!